Elektronik Başvuru Formunu bulamıyorum

Kodla Büyü

teknkogretmen

Aktif Üye
Arkadaşlar Mebbis'te başvuru işlemlerinde olması gerekmiyor mu, ben mi yanlış yerde arıyorum yoksa açılmadı mı daha?

hocalarım bende eşimde aynı ilçenin farklı köylerindeyiz ama il merkezinde oturuyoruz gidiş geliş yapıyoruz.kılavuzda şöyle bi ibare var"Büyükşehir statüsündeki illerde görev yapan öğretmenler, eşlerinin görev yaptıkları ilçe ile Adres
Kayıt Sistemine (AKS) kayıtlı ikametgâhlarının bulunduğu ilçedeki eğitim kurumlarını tercih
edebilecektir. "şimdi ben mekezi tercih edebilir miyim?

undomiel' Alıntı:
hocalarım bende eşimde aynı ilçenin farklı köylerindeyiz ama il merkezinde oturuyoruz gidiş geliş yapıyoruz.kılavuzda şöyle bi ibare var"Büyükşehir statüsündeki illerde görev yapan öğretmenler, eşlerinin görev yaptıkları ilçe ile Adres
Kayıt Sistemine (AKS) kayıtlı ikametgâhlarının bulunduğu ilçedeki eğitim kurumlarını tercih
edebilecektir. "şimdi ben mekezi tercih edebilir miyim?
eşleriyle aynı ilçede görev yapanların hakkı yok diye biliyorum. aksi olsaydı herkes il içi özür tayini istemenin yolunu bulurdu.
başvuru formu açıldı, bir deneyin bakalım. uyarı verecek herhalde

Bu durum herkeste mi oldu yoksa sadece bende mi var ?
file.php

file.php

Arkadaşlar başvuru formunda eşime benim şuan görevli olduğum ilçe gözüküyor. Burada iki sorum olacak; eşim benim görevli olduğum değilde ikametgahımın bulunduğu ilçeye tayin isteyebilir mi? Yoksa burda gözüken ilçeyle birlikte diğer herhangi bir ilçeye zaten isteyebiliyor mu?

Geri