elektronik uygulamaları ve bilgisayar destekli uygulamalar yıllık planı

Kodla Büyü

tturkmen

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bu sene yeni değişen elektronik uygulamaları(8 saat) ve bilgisayar destekli uygulamalar(2 saat) yıllık planı

Ekli dosyalar

• elkUygulama ve bil. destekli uy.rar
    35.5 KB · Görüntüleme: 580
Elektronik uygulamalarında temel elektronik dersinin modüllerine çok yer ayrılmış bu modüller 72 saat 9 hafta.

elektronik uygulamaları planını tekrar düzenledim

Ekli dosyalar

• elkUygulama ve bil. destekli uy.rar
    35.6 KB · Görüntüleme: 131
Hocam bu yıllık plan sanırım ders bilgi formlarına göre hazırlanmamış. Çünkü elektronik uygulmaları dersi bilgi formunda ilk modül analog devre elemanları

Hocam bu yıllık plan sanırım ders bilgi formlarına göre hazırlanmamış. Çünkü elektronik uygulmaları dersi bilgi formunda ilk modül analog devre elemanları
Hocam ders bilgi formundaki sıraya göre konu işlenecek diye bir ibareye şu ana kadar rastlamadım. Dolayısı ile zümre arkadaşlarımla modüllerin planladığımız şekilde daha uygun olduğunu düşündük. Hatta önceki yıllarda temel elektronik ve ölçme dersi de doğru akım devreleri modülüyle başlıyordu.

Yeni müfredat analog devre elemanları ile başlıyor
Yeni formata göre Elektronik uygulamaları dersi ve bilgisayarlı devre tasarımı dersi yıllık planlarını düzenledim.umarım işinize yarar.
kolay gelsin.iyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• YILLIK PLAN-2019-2020 _BDU_EU.rar
    32.3 KB · Görüntüleme: 105
Hocam merhabalar yeni planlarda Kazanım - Konu yerine Kazanım - Bilgi - Beceri yazılacağı söyleniyor. Bununla ilgili metin nerede yazıyor? Bilginiz var mı?

Geri