Eleştirilerinizi Alabilir Miyim ?

Kodla Büyü

mesut_steel

Seçkin Üye
Seçkin Üye

Uzun süredir aklımda olan projeyi hayata geçirdim ve 5 Videoda hiç bilmeyen birinin bile birçok araca hakim olabileceği bir eğitim seti hazırladım.

Artıları eksileri vardır muhakkak. Dışardan bir gözle sizin eleştirilerinizi alabilirsem sevinirim.

Anlatım çok güzel ama video uzun gibi hocam. parçalı belki daha iyi olabilir

Farkındayım hocam. İsteyerek bu yolu seçtim çünkü her aracı tek tek kısa videolar halinde anlatan bir arkadaş var dediğiniz gibi, 60-70 video tutmuş toplamda. Ben de ona alternatif olsun istedim.

Elinize sağlık hocam çok faydalı bir set olmuş. Gerçekten de en ihtiyaç duyulan araçları anlatmışsınız. Oturdum tek tek izledim hepsini eksiklerimi giderdim sağolun.

Elinize sağlık hocam çok faydalı bir set olmuş. Gerçekten de en ihtiyaç duyulan araçları anlatmışsınız. Oturdum tek tek izledim hepsini eksiklerimi giderdim sağolun.

Eyvallah hocam işinize yaradıysa ne mutlu bana, teşekkürler vakit ayırdığınız için.

Abone oldum. Vakit buldukça izleyeceğim. Ses tonu ve anlatım ilk izlenimde gayet iyiydi. Ps biraz aşina olan zorluk çekmeden anlayacaktır. 5 bölüm yerine 10 bölüm olsa bir liste oluşturulsa daha mı iyi olur diyesim geldi ama youtube tekrar açınca kaldığın yerden gösteriyor zaten :)

Desteğiniz için teşekkür ettim hocalarım. Bir anda izleme sayısı artınca ben de şaşırdım ne oluyor dedim. :)

Abone oldum. Vakit buldukça izleyeceğim. Ses tonu ve anlatım ilk izlenimde gayet iyiydi. Ps biraz aşina olan zorluk çekmeden anlayacaktır. 5 bölüm yerine 10 bölüm olsa bir liste oluşturulsa daha mı iyi olur diyesim geldi ama youtube tekrar açınca kaldığın yerden gösteriyor zaten :)

Teşekkür ettim hocam. Evet bölümleri arttırma imkanım vardı ama, onu yapan başka kanallar gördüm, ben de en kısa eğitim seti olmayı amaçladım, o yüzden biraz sıkıştırmış oldum.

gayet güzel olmuş hocam. inşallah hevesle devam ettirirsiniz bu seriyi.

Teşekkür ettim hocam. Temel seviye içindi bu. Şu an orta seviye için videolar hazırlıyorum. Tamamladığımda onları da yayınlayacağım inşallah az kaldı.

Geri