elinde türkekip php eğitim set i olan varmı?

Kodla Büyü
var, indirdim fakat kul hakkına girer diye izleyemedim. videonun başında böyle bir uyarı vermişler. Gerçi bilginin helali harami olurmu bilemem. Ama size tavsiyem satın almanızdir

hocam daha öncede internette çok popüler olan eğitimler aldım ama tam bi fiyasko çıktı buda böyle çıkarsa diye işin açığı almak istemiyorum.

kul hakkına biz girelim hocam :) siz adresi verin isterseniz.
zaten indirmekle ucundan azcık tatmışsınız...

Linki verirseniz seviniriz hocam

bu eğitim setini yapan kişi sürekli kul hakkından bahsediyor orada burada, acaba bu yaptığı işlerden dolayı (eksiksiz) vergi veriyor mu? merak ettim...

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
bu eğitim setini yapan kişi sürekli kul hakkından bahsediyor orada burada, acaba bu yaptığı işlerden dolayı (eksiksiz) vergi veriyor mu? merak ettim...
..
+1 Katılıyorum hocam
..
Ben seti SATIN ALDIM ama ADIMA KESİLMİŞ BİR FATURA GÖNDERMEDİLER..
- Ayrıca setin çalıştığı bilgisayardaki windows LİSANSLIMI
- Ekran görüntülerini aldıkları program (Camtasia vb..) LİSANSLIMI
- Sırtından para kazandığı Apache, PHP, MySQL ücretsiz olmasına rağmen kazandıklarından bir kısmını bağış yaptımı?

İşin özü Kul hakkına girmeden bu seti hazırladıysa o zaman kul hakkından bahsedibilir...

hidayet38' Alıntı:
hocam daha öncede internette çok popüler olan eğitimler aldım ama tam bi fiyasko çıktı buda böyle çıkarsa diye işin açığı almak istemiyorum.

Hocam böyle bir kaygıya girme şahsen bana çok faydası oldu örnekler uygulamalar php ufkumu geliştirdi diyebilirim

Hocam bu işten ekmek yemeyi düşünüyorsanız set makul bir fiyata satılıyor. Verdiğiniz paranın hakkınıda verdiğini düşünüyorum.

orhanaltin' Alıntı:
hidayet38' Alıntı:

Hocam böyle bir kaygıya girme şahsen bana çok faydası oldu örnekler uygulamalar php ufkumu geliştirdi diyebilirim
bu set temel düzeyde tamamen ... muadilleri var ücretsiz hem de... boşuna paranızı vermeyin
http://www.r10.net/php/942551-php-egiti ... video.html
http://www.r10.net/php/129983-php-gorun ... urkce.html
söylediğim gibi hiç gerek yok, bir sürü ücretsiz eğitim seti var ortada....

BaRBaRYaN' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
..
+1 Katılıyorum hocam
..
Ben seti SATIN ALDIM ama ADIMA KESİLMİŞ BİR FATURA GÖNDERMEDİLER..
- Ayrıca setin çalıştığı bilgisayardaki windows LİSANSLIMI
- Ekran görüntülerini aldıkları program (Camtasia vb..) LİSANSLIMI
- Sırtından para kazandığı Apache, PHP, MySQL ücretsiz olmasına rağmen kazandıklarından bir kısmını bağış yaptımı?

İşin özü Kul hakkına girmeden bu seti hazırladıysa o zaman kul hakkından bahsedibilir...
ofisi var adamın, sormak lazım... yaptığı web sitelerinden dolayı eksiksiz vergi veriyor mu acaba.....

graur' Alıntı:
http://www.turkekip.com/Urun/Php-ve-Mysql-Gorsel-Video-Egitim-Seti.html

verdiğiniz linkten mi indirdiniz hocam?
Ayıp valla yaptıgınız... İndirdim diyorsunuz kul hakkından dolayı izleyemedim diyorsunuz...
Linki verin biz indirelim dediğimizde de setin kendi linkini veriyorsunuz...

Ayıp valla...

Çok tuhafsınız ya, adam helal etmiyorum diyor, sizene adamın vergisinden falan. O vergi vermiyor diye helal etmediği şeyimi kullanacaksınız. O zaman her vergi vermeyenin malı helal mi?

jemba35' Alıntı:
Çok tuhafsınız ya, adam helal etmiyorum diyor, sizene adamın vergisinden falan. O vergi vermiyor diye helal etmediği şeyimi kullanacaksınız. O zaman her vergi vermeyenin malı helal mi?
biz o helalliğin vebalini üzerimize almayı kabul ediyorsak size ne ?

merak ettim şimdi. bir adam kitap yazıyo ve kitabın başında da diyor ki. bu kitabı sadece 1 kişi okuyabilir. 1 kişiden fazla okuyan olursa hakkımı helal etmiyorum. şimdi ben okudum eşimde okumak istiyor parasını vererek aldığım kitabı eşimde okursa haram mı işliyoruz.

1. mal bana geçti mal hakkında istediğimi yapmak bana ait değil mi?
2. mal bana geçsede alırken tek kişi okumayı kabul etmiş olarak aldığım için benimde olsa haram mıdır?

aynı şey eğitim cdsi içinde geçerli. ne diyorsunuz merak ettim valla

bekliyoruz googledan "google fetva" diye bir uygulama. yukarıdaki soruyu dini bilgileri iyi olan arkadaşlarla da paylaştım ancak onlardan da yorum alamadım

BaRBaRYaN' Alıntı:
jemba35' Alıntı:

Maşallah ne kadar rahat vebal almayı kabul ediyorsunuz, sevabınız çok fazla anlaşılan, amortimi edeceksiniz :puhaha:

jemba35' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:
jemba35' Alıntı:

Maşallah ne kadar rahat vebal almayı kabul ediyorsunuz, sevabınız çok fazla anlaşılan, amortimi edeceksiniz :puhaha:
hocam sende sevap ölçer var sanırım, forumdaki mubabbetlerinden belli oluyo., bir ölç bakalım. bilelim kendimizi :)

her_dem hocam aldığınız setten edindiğiniz bilgileri paylaşmanızdan doğal birşey yoktur bence. Ama aldığınız sete, parasını ödemeden sahip olmak isteyen kimselere dağıtmanız bana pek hayır gelmiyor. Sonuçta kişinin kendi vicdanı. İsteyen kimse edebiliyorsa ücretsiz temin eder. İsteyende hakkını verip temin eder. Böyle bir vicdan muhasebesine girmektense ücretsiz dağıtılanları temin etmek daha mantıklı. Makul bir fiyatı var, gün içinde herhangi birşeye kolaylıkla harcayabileceğimiz bir miktar. Dersleri frontpage de, xp işletim sistemi üzerinde anlatmış. Hazırlık yapılmadan anlatılmış gibi, örneğin 15 dakikalık bir video varsa bunun 3-4 dakikası yaptığı hatayı düzeltmeyle geçiyor, ya da bir form oluşturulması bir kaç dakika alıyor. Ben ücretini vererek aldım. Bu hataların dışında faydasını gördüm diyebilirim. Tavsiye ederim.

Rüzgara karşı hocam ne alakası var, adam yazmış evet haram biliyorum ve vebalini alıyorum diye, bunu kim söyler sence? ya aklı başında olmayan insan veye kendine güvenen insan. Ben 2. seçeneği düşünüp öyle yazdım. Demek arkadaşın sevabı fazla ve onları amorti etmet istiyor. Yoksa bu sanal alemde daha adlarımızı bile bilmiyoruz, banane milletin sevabından günahından.

Ama arkadaşı tebrik ederim yinede, erkek gibi itiraf etmiş, evet haram ama vebalini alıyorum diye. Hiç kıvırmamış başmaları gibi :)

cyln' Alıntı:
graur' Alıntı:
http://www.turkekip.com/Urun/Php-ve-Mysql-Gorsel-Video-Egitim-Seti.html

verdiğiniz linkten mi indirdiniz hocam?
Ayıp valla yaptıgınız... İndirdim diyorsunuz kul hakkından dolayı izleyemedim diyorsunuz...
Linki verin biz indirelim dediğimizde de setin kendi linkini veriyorsunuz...

Ayıp valla...
Setin içeriğini bilmeyenler, demosunu izlemek isteyenler için link verdim. Tabiki de link veremem ama illa indirmek istiyorsanız TurkTorent.biz e üye olun.

jemba35' Alıntı:
Rüzgara karşı hocam ne alakası var, adam yazmış evet haram biliyorum ve vebalini alıyorum diye, bunu kim söyler sence? ya aklı başında olmayan insan veye kendine güvenen insan. Ben 2. seçeneği düşünüp öyle yazdım. Demek arkadaşın sevabı fazla ve onları amorti etmet istiyor. Yoksa bu sanal alemde daha adlarımızı bile bilmiyoruz, banane milletin sevabından günahından.

Ama arkadaşı tebrik ederim yinede, erkek gibi itiraf etmiş, evet haram ama vebalini alıyorum diye. Hiç kıvırmamış başmaları gibi :)
...
Hocam ben seti zaten parasını vererek aldım. Orda sizin bir önceki mesjınıza gönderme yapmak istedim sadece
Kod:
Çok tuhafsınız ya, adam helal etmiyorum diyor, sizene adamın vergisinden falan.
bende dedim size ne bizim alacağımız vebalden diye :puhaha:

Sevaba gelince; öğrenciler arkamızdan dua etmezse işimiz zor ;) o yüzden gönüllerini hoş tutmaya bakıyorum :puhaha:

Sırf bu konu çok uzamış diye bu siteye üye oldum.
zamanında bende çok aramıştım bütün linkler kırık çıkmıştı :)

Ama dedim ki bunun bir yolu daha olmalı.
arkadaşlar bu yöntemi diğer derslerde de kullanabilirsiniz.
gelelim kilit kelimeye : youtube :)

Büyük ihtimalle forum sitelerinde falan bu derslerin tek tek isimleri bulunur mutlaka bulunur.
O dersin ismini copy-past yöntemiyle alıp youtube'a koyun alın size karşınızda dersler :)

Hadi kolay gelsin.
Ben vebaline karışmam..

Al son güzelliğim : http://www.youtube.com/watch?v=TaDlANE3d0E bu setin ilk dersi sanırım :)
2.yide sen bul :D

nailuzun' Alıntı:
Sırf bu konu çok uzamış diye bu siteye üye oldum.
zamanında bende çok aramıştım bütün linkler kırık çıkmıştı :)

Ama dedim ki bunun bir yolu daha olmalı.
arkadaşlar bu yöntemi diğer derslerde de kullanabilirsiniz.
gelelim kilit kelimeye : youtube :)

Büyük ihtimalle forum sitelerinde falan bu derslerin tek tek isimleri bulunur mutlaka bulunur.
O dersin ismini copy-past yöntemiyle alıp youtube'a koyun alın size karşınızda dersler :)

Hadi kolay gelsin.
Ben vebaline karışmam..

Al son güzelliğim : http://www.youtube.com/watch?v=TaDlANE3d0E bu setin ilk dersi sanırım :)
2.yide sen bul :D
..
hocam bu saatte beni güldürdün allah ta seni güldürsün :puhaha:
Konu 14 martta açılmış 15 martta kapanmış. ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOk uzun sürmüş gerçekten :)
.
Mesajını ve önerine de gelirsek:
Seti parasını vererek almış biri olarak söylüyorum.
Toplamda 3 cd ve 150 - 200 den fazla ders var. Şu ana kadar internette rastladığım hiç bir link paylaşımında ders listesi ayrıntılı olarak verilmedi. Kaldı ki biz 200 ders için tek tek bu arama işlemini yapıcaz. Seti satın almak daha ucuza geliyor arkadaşım emin ol
....

Arkadaşlar hepimiz biliyoruz ki ortada bir emek var adam helal etmiyorum diyor sonrası sizin kişisel inancınız ile alakalı kendinize göre fetva yazmayın.Ben para verip aldım çokta güzel anlatımlar var.Yok şöyle yok böyle deyip haksız kullanıp vicdanınızı rahatlatmaya çalışmayın.

kubilay35' Alıntı:
Arkadaşlar hepimiz biliyoruz ki ortada bir emek var adam helal etmiyorum diyor sonrası sizin kişisel inancınız ile alakalı kendinize göre fetva yazmayın.Ben para verip aldım çokta güzel anlatımlar var.Yok şöyle yok böyle deyip haksız kullanıp vicdanınızı rahatlatmaya çalışmayın.
.
Hocam ben para vererek aldım ve çatır çatır da kullanıyorum orası ayrı mesela.
.
ama parasını vermeseydim de kullanımdan doğacak maddi ve manevi durumlar beni bağlardı. bundan SANA NE :?:
.
kimse burda kendine göre fetva vermiyor. haksız kullanıma açtığımı da beyan ettiğimi yada bununla ilgili link paylaştığımı hatırlamıyorum (zira paylaşmadım). vicdanımı rahatlattığım da yok. bu durum yapan ile kullanan arasındaki bir durumdur. sizin gibi 3. şahısları İLGİLENDİRMEZ.

Kullanan kişi legal ya da illegal kullanır. Legal kullanırsa sorun yok illegal kullanırsa da bu sadece o şahsı ilgilendirir. Bunu yargılamak ta size düşmez... :-1:

..
Kaldı ki konu kapanalı aylar olmuş. tekrardan hortlatmaya gerek yok...

kubilay35' Alıntı:
..
Konu : Progmatic 7 ve üzeri elinde olan var mı?
post897744.html#p897744
..
kubilay35' Alıntı:
Ben de istiyorum hocam
..
Progmatic 7 de emek yok anlaşılan...
..
Lütfen kendinizle de çelişmeyin ayrıca...

Geri