elinde türkekip php eğitim set i olan varmı?

Kodla Büyü
her_dem' Alıntı:
merak ettim şimdi. bir adam kitap yazıyo ve kitabın başında da diyor ki. bu kitabı sadece 1 kişi okuyabilir. 1 kişiden fazla okuyan olursa hakkımı helal etmiyorum. şimdi ben okudum eşimde okumak istiyor parasını vererek aldığım kitabı eşimde okursa haram mı işliyoruz.

1. mal bana geçti mal hakkında istediğimi yapmak bana ait değil mi?
2. mal bana geçsede alırken tek kişi okumayı kabul etmiş olarak aldığım için benimde olsa haram mıdır?

aynı şey eğitim cdsi içinde geçerli. ne diyorsunuz merak ettim valla
E o zaman Eğitim Seti hazırlayan neden hazırlasın ticari bir kazanç elde edemeyecekse? Korsan kullanana bir şey söyleme hakkım yok çünkü aynı şeyi hepimiz yaıyoruz ama kendimizi haklı çıkarma çabamız gülünecek bir durum.

BaRBaRYaN' Alıntı:
kubilay35' Alıntı:
Arkadaşlar hepimiz biliyoruz ki ortada bir emek var adam helal etmiyorum diyor sonrası sizin kişisel inancınız ile alakalı kendinize göre fetva yazmayın.Ben para verip aldım çokta güzel anlatımlar var.Yok şöyle yok böyle deyip haksız kullanıp vicdanınızı rahatlatmaya çalışmayın.
.
Hocam ben para vererek aldım ve çatır çatır da kullanıyorum orası ayrı mesela.
.
ama parasını vermeseydim de kullanımdan doğacak maddi ve manevi durumlar beni bağlardı. bundan SANA NE :?:
.
kimse burda kendine göre fetva vermiyor. haksız kullanıma açtığımı da beyan ettiğimi yada bununla ilgili link paylaştığımı hatırlamıyorum (zira paylaşmadım). vicdanımı rahatlattığım da yok. bu durum yapan ile kullanan arasındaki bir durumdur. sizin gibi 3. şahısları İLGİLENDİRMEZ.

Kullanan kişi legal ya da illegal kullanır. Legal kullanırsa sorun yok illegal kullanırsa da bu sadece o şahsı ilgilendirir. Bunu yargılamak ta size düşmez... :-1:

..
Kaldı ki konu kapanalı aylar olmuş. tekrardan hortlatmaya gerek yok...
Benim yazımı iyi oku kardeş sanane felan cocukça tavırlar dedim ya kişisel inançla alakalı .... işine bak.

kubilay35' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:
kubilay35' Alıntı:
Arkadaşlar hepimiz biliyoruz ki ortada bir emek var adam helal etmiyorum diyor sonrası sizin kişisel inancınız ile alakalı kendinize göre fetva yazmayın.Ben para verip aldım çokta güzel anlatımlar var.Yok şöyle yok böyle deyip haksız kullanıp vicdanınızı rahatlatmaya çalışmayın.
.
Hocam ben para vererek aldım ve çatır çatır da kullanıyorum orası ayrı mesela.
.
ama parasını vermeseydim de kullanımdan doğacak maddi ve manevi durumlar beni bağlardı. bundan SANA NE :?:
.
kimse burda kendine göre fetva vermiyor. haksız kullanıma açtığımı da beyan ettiğimi yada bununla ilgili link paylaştığımı hatırlamıyorum (zira paylaşmadım). vicdanımı rahatlattığım da yok. bu durum yapan ile kullanan arasındaki bir durumdur. sizin gibi 3. şahısları İLGİLENDİRMEZ.

Kullanan kişi legal ya da illegal kullanır. Legal kullanırsa sorun yok illegal kullanırsa da bu sadece o şahsı ilgilendirir. Bunu yargılamak ta size düşmez... :-1:

..
Kaldı ki konu kapanalı aylar olmuş. tekrardan hortlatmaya gerek yok...
Benim yazımı iyi oku kardeş sanane felan cocukça tavırlar dedim ya kişisel inançla alakalı .... işine bak.
..
bende zaten onu diyorum arkadaşım. benim kişisel inancım beni ilgilendirir. siz bunun hakkında yorum yaparsanız bende gayet tabiki SİZE NE derim. zaten işime bakıyorum. sizde bakarsanız iyi olur.
iyi forumlar dilerim...

Bilgisayar konusunda bukadar hak hukuk olayına girersek hiç birimizin yatacak yeri yok arkadaşlar...

Paylaşım ortada isteyen alsın kullansın, hak hukuk düşünen almasın bu kadar basit.

Windowsu, ofisi, eseti piyasaya çıkan her türlü programı, oyunu çatır çatır indirip kullanırken kul hakkı yerken iyide şimdi mi derdine düştünüz...

albeyaz' Alıntı:
http://www.vidobu.com
bu siteye üye olun ücretli ama verdiğiniz paranın hakkını fazlasıyla alırsınız
çok güzel bir anlatım ve çok güzel dersler var
+1
ben kampanya zamanında 100 tl ye 1 yıllık üye oldum.
100 set seyretsem tanesi 1 tl ye geliyor

Bana da böyle bir eğitim videosu lazım. Kimsede link yok sanırım :lol:

Eğitim için hak aranmaz bence. Ticaretini yapacak değiliz.

Geri