Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

en avantajlı internet bu olsa gerek

Konu, 'İnternet Servis Sağlayıcı Sorunları ve Tavsiyeleri' kısmında acer50 tarafından paylaşıldı.

Etiketler:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. acer50

acer50 Süper Üye Süper Üye

compteach06 bunu beğendi.
  2. yakuphan

yakuphan Hiperaktif Üye Hiperaktif

Siz yine de sözleşmeyi iyi okuyun, özellikle küçük yazılı olanları.
    Taahhüt bitiminde fiyat 200 tl olacakmış, modemin fiyatı 600 tl'ymiş. Aboneliği sonlandırdığınızda modemi çalışır olarak iade etmeniz gerekiyormuş. Bu tür şeyler sonradan baş ağrıtabilir. Dikkatli olmak lazım.

sertokus ve tenten bunu beğendi.
  3. acer50

taahhüt bitiminde devam etmezsin olur biter, modemin başına bişey gelirse 600 lira diyor evet ama o modem zaten en ucuz 1000 lira civarı internette. sözleşmede lokasyon ve kullanıcı sınırı yazıyor ama uygulanmayacağı müşteri hizmetleri tarafından teyit edildi, şirket ticari kullanım için kendini garantiye alıyor diye o maddeleri yapmışlar, müşteri hizmetlerinin söylediği bu. Altyapısı kötü olanlar için büyük fırsat bence evine 2 mbit internet altyapısı gelen arkadaşım bağlattı , 10 mbit ve bu 10 mbit fiberden daha iyi

4. techturch

techturch Site Gezgini

Yeni hat verileceğinden dolayı aylık +10 TL faturaya ücret yansıyacağını da hatırlatalım. Altyapısı olmayan, boş port olmayan yerler için güzel fırsat bence de.

5. nasri

nasri Site Gezgini

Netspeed kullanıyorum ben. 50mbt 65tl kotasız taahhütsüz. Aralık ayında zam geldi.
    Şuan ki fiyatlar
    Adsl 8mbt-48tl
    adsl 16mbt-56tl
    VDSL 35mbt --66tl
    VDSL 75mbt- 76tl
    Fiber 24mbt--66tl
    Fiber 50mbt--76tl
    Turk Telekom altyapısı varsa evinizde size gelen hatta göre internet bağlatıyorsunuz.
    örneğin evinizde fiber varsa adsl veya VDSL kampanyası kullanamazsınız. İllaki fiber olacak 24mbt veya 50 mbt size kalmış.
    Çevremdeki 7-8 kişiye bağlattırdım. memnunlar 35mbt alan arkadaş 33mbt görüyorum hep diyor. Bende 50mbt fiber var ortalama 46mbt görüyorum bende

Devir ekonomi devri paranızı Katarlılara kaptırmayın.
    Turknet, Milenicom veya Netspeed bunlara bir bakın derim
    Not: Fiyatlara 1 Haziranda zam geliyor yine. 24mbt fiber 79tl, 50mbt fiber 89tl olacak malesef.
    ben kasım ayında 65tl ye bağladığım için bir yıl boyunca 65tl vereceğim kasım 2019 da muhtemelen 24mbt fibere düşürüp öyle devam edeceğim.

Son düzenleme: 27 Mayıs 2019
  6. Akyürekli

Akyürekli Site Gezgini

kablonet ede bakın

7. selcuknet27

selcuknet27 Aktif Üye

Hocam o para dolaylı yoldan katarlılara gidiyor zaten. Bu şirketler sizden aldığı paranın küçük bir kısmını kar olarak alıyor. Çünkü altyapıyı ttnet veriyor maalesef

8. barlasbote

barlasbote Üye

merhaba superbox kullanan var mı? verimi nasıl merak ediyorum. İzmir'de oturuyorum.

9. sertokus

sertokus Süper Üye Süper Üye

tam netspeed e geçecektim zam geldi. Benim istediğim 35mbps 66 lira iken 79 .xx lira . türknette aynı paketi 75 liraya kullandığım için. Şimdilik türknet iyi.

10. barlasbote

barlasbote Üye

bölgemizde port yok malesef hocam superbox tek şansımız gibi duruyor. verimi iyiyse değerlendireceğim. yoksa mobilden devam.

11. acer50

3 arkadaşım kullanıyor ve çok memnunlar, ben de arada gidip film filan indiriyorum hız 9-10 mbit ten aşağı düşmüyor torrentte. yalnız fiyatı sanırım 130 liraya çıkmış, yine de altyapı sorunlarınız varsa tavsiye ederim superbox ı

barlasbote bunu beğendi.
  12. barlasbote

barlasbote Üye

teşekkürler hocam

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal