En güncel Faz2 İmaj

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar bu sene kullandığınız en güncel imaj hangisi? Bir ilçenin sitesinden indirdim geçen sene yayınlamışlar ancak kurduğumda dokunmatik aktif olmuyor bir de onun sürücülerini kurmam gerekiyor. Maygun Hocamın imajı var fakat çok eski o da.
Bu sene kullandığınız win10 imaj varsa çok makbule geçer

Henüz kurmadım yarın kuracağım hocam ben de ebaadmin şifresi var mı en çok onu merak ettim

Of yaaa ekranda kocaman Sivas il milli eğitim falan yazıyor windowsu lisanalayıp masaüatünü yeniden düzeltmek gerekiyor

Ben çok beğendim.

bugun bir tane kurdum aktifleştirdikten sonra duvar resmini değiştirebiliyorsunuz bence çok stabil kullanışlı ve temiz olmuş
tabi detaylı ayrıntılı incelemedim.

KMS ile etkinleştirdim ben, evet daha sade görünüyor. Bir gördüğüm chrome eski yendiden kurmak gerekiyor.
Bir de şöyle bir sorunum oldu ssd lerden biri toplam 200, 70gb C sürücüsüne sahip, buna uygun imaj var mı elinizde?Bu imajı onlara kuramadım

Ben kendi imajımı kendim yapıyorum. Hem daha kolay,hem daha hızlı , hem de çok kullanışlı oluyor. Aomei backupper ile.

Hocam kullandığınız program ücretli mi ? Bilgisayar sınıfı için kullanabilir miyim ?
Ücretsiz. Acronis true image ile aynı mantık. Ventoy ile flaş diski hazırlayın. Aomei backupper veya acronis true image ISO dosyasını flaşa atın ve ventoy açılınca bu programlardan birini seçin. Oluşturduğu imajı da flaşa atın.

bugün 3-5 tane daha kurdum cepten tahtayı internete bağlamama rağmen 10 kereden fazla denemişimdir kesinlikle etkinleşmiyor
ilk kurduğum bir tanesi sadece etkinleşti gerisi tırt.

bugün 3-5 tane daha kurdum cepten tahtayı internete bağlamama rağmen 10 kereden fazla denemişimdir kesinlikle etkinleşmiyor
Hocam 14 tahtaya kurdum, hepsinde de etkinleştirmiştim. Sorun yaşamadım. Yaklaşık 1 yıldır da kullanıyoruz, sorun çıkmadı.

Son düzenleme:
20 tahtaya kurdum bende etkinleşti sorun olmadı programınızda mı sıkıntı var ki hocam KMS mi program

Ücretsiz. Acronis true image ile aynı mantık. Ventoy ile flaş diski hazırlayın. Aomei backupper veya acronis true image ISO dosyasını flaşa atın ve ventoy açılınca bu programlardan birini seçin. Oluşturduğu imajı da flaşa atın.
teşekkür ederim hocam.

Geri