En Güvenilir Hosting Şirketi Hangisi?

Kodla Büyü
Daha önce kullandığım küçük çaplı firmalar oldu fakat iyi destek ve bilgi yeterlilikleri yoktu ve güvenli de değillerdi fatura istersin gelmez.Faturayı Gönderdik derler ama göndermemişlerdir falan. Ufak bir şey sorarsın bilmezler sanki kendileri ürünü satmıyorlarmış gibi. Üstüne sorunun sitemle alakalı olduklarını söyleyip işin içinden çıkarlar bu küçük firmalar bu yüzden küçük firmalardan hizmet almayı doğru bulmuyorum. Yarı yolda bırakabilme ihtimalleri çok yüksek . Bu tarz şeylerle bir daha karşılaşmamak için hizmet alacağınız firmayı çok detaylı araştırın ve en çok müşterisi hangi firmanın var ise oradan hizmet almaya bakın. Natro kullanıyorum ve güveniyorum çalıştığım firmaya beni yarı yolda bırakmayacağını biliyorum. Yanlışlıkla bir ürün aldığımda bile 15 gün içerisinde bana koşulsuz şartsız değişim sunabiliyorlar. Bu daha da güven veriyor. 7/24 ulaşabiliyorum. Kurumsallık imajını bozmuyorlar. Bakım olacağı zaman daha öncesinden bilgilendiriliyorum. Çok iyi şeyler bunlar :+1:

natro ve isimtescil açık ara en kötü firmalar. Veridyen firmasını öneririm dünya kadar sitem var hiç sorun yaşamadım bugüne kadar.

Geri