En iyi Ders Dağıtım Programı Hangisi

Kodla Büyü

En iyi ders dağıtım programı sizce hangisi

• E-okul

Oy: 1 3.0%
  • Bilsa

Oy: 7 21.2%
  • ASC Timetables

Oy: 16 48.5%
  • Progmatic

Oy: 9 27.3%
  • Dersmatik

Oy: 0 0.0%
  • Fat

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .

prentice

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullandığınız,deneyip memmun kaldığınız, işimizi kolaylaştıracak, ders dağıtımını sorunsuz bir şekilde yapabilecek, istenilen ilişkilendirmelere ve kısıtlamalara cevap verebilecek en iyi ders programı hangisi ?
Okullarda anlaşmaları yaparken yada ders programını yaparken bizlere yol göstermesi açısından ankette fikrinizi belirtebilirsiniz.

seozyurek' Alıntı:
YENİ çıkmış online bi ste var:

proders.com

İlk yıl ücretsizmiş.

Mutlaka deneyin derim :+1: :idea:

Yazdıınız ilk 3 mesajın reklam olduğu gerçeğini bir kenara bırakırsak, verdiğiniz site okuldan açılmıyor.. Eğer reklam yapmak istiyorsanız , en azından yeni bir konu başlığı açar, "arkadaşlar böyle birşey yaptık, memnun kalacağınızı umuyorum vs" yazarsınız...

Hasan Hoca yapmak ister, yapmazsa bu ders ayarlama olayı bana patlar :p

asc çok iyi. Programı yapıp hazırlaması bedava, yazdırmak için ücret istiyor. Eokula aktarıp oradan çıktı alırsanız yine ücretsiz halletmiş oluyorsunuz.

seozyurek' Alıntı:
YENİ çıkmış online bi ste var:

proders.com

İlk yıl ücretsizmiş.

Mutlaka deneyin derim :+1: :idea:
Nasıl bir programsa 30 derslikli okulun programını hiç bir kısıtlama olmadığı halde dağıtamadı :D Demek bide gün kapatsak pc devre yakacak.

Bandırma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin yazdığı:
https://www.okulz.com/ denemenizi tavsiye ederim. Hem online çaışıyor hemde 2 ay ücretsiz deneme sürümü var. Haftalık ders dağıtım modülü ile sınıf, ders, öğretmen ve fiziki yerler ile 90’nın üzerinde kural tanımlarını kullanarak her tür ve seviyeden okulun haftalık ders programını otomatik ve/veya elle hazırlayabilirsiniz.

7 yıllık öğretmenlik hayatımda 1 kere bile yapmak nasip olmadı. Devamını diliyorum :)
Şanslıymışsınız hocam.. Çünkü hangi okula gittiysem " aha bilgisayarcı hocamız geldi, o bu işi halleder", "hocam bize şöyle sağlam bir program bulsana, kursana" cümlelerini defalarca duydum.. :)

11. yılımdayım. Birkaç kez program açıkken idarecilerin yanına gittiysem orada görmüşümdür :D

ilk atandığımdan beri bazı okullarda komple müdür ders dağıtım işini bana verdiğide olmuştur, bazı idarelerin ise öğretmenlerine asla güvenmediği için değil program yapılması
öğretmenin görüşünü bile almaz idareye giren öğretmene bile düşman gözüyle bakarlar.yani o derece paronayak ve idarecilik koltuğunu işgal eden işe yaramazlara da bir kaç kez denk geldim.

E okulda yeni ders dağıtım test için açıldı. Kimsenin haberi yokmu.
Bence başlangıç için iyi anlaşılan o ki bu yıl test edilir önümüzdeki yıl önemli bir ihtiyacı karşılar

Geri