En iyi pdf çevirici program

Kodla Büyü

imsiyat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
uzun zamandır bilgisayarla haşır neşir olmama rağmen düzgün bir pdf çevirici bulamamıştım. sonunda bu sorunumu çözdüm. programımız solid pdf convertor. kesinlikle bilgisayarınıza indirin ve bulundurun. ne zaman ihtiyaç duyacağınızı bilemiyorsunuz. :+1: :+1:

js0rw2.png

yaptığım çevirilerde %99 oranında başarılı oldu. filigran falan varsa da kaldırabiliyorsunuz. ve alt üst bilgileri çevirirken atlamasını sağlayabiliyorsunuz. :+1:

imsiyat' Alıntı:
uzun zamandır bilgisayarla haşır neşir olmama rağmen düzgün bir pdf çevirici bulamamıştım. sonunda bu sorunumu çözdüm. programımız solid pdf convertor. kesinlikle bilgisayarınıza indirin ve bulundurun. ne zaman ihtiyaç duyacağınızı bilemiyorsunuz. :+1: :+1:

js0rw2.png

yaptığım çevirilerde %99 oranında başarılı oldu. filigran falan varsa da kaldırabiliyorsunuz. ve alt üst bilgileri çevirirken atlamasını sağlayabiliyorsunuz. :+1:

hocam iyi de link nerde

Anladığım kadarıyla meslektaşımız forumda adminleri zor duruma sokmamak için paylaşmamış linkleri. Gerk de yok zaten programları DDL sitelerinden bulabilirsiniz herşeyi içinde. Tanıtımlar ve program önerileri de yeterli oalcaktır.

evet linki bilerek paylaşmadım arkadaşlar. ben sadece programın adını verdim. çünkü memnun olduğum bir programdı. ve eminim sizede faydası olacaktır.

hocam banada böyle bir program lazım ama dosyanın boyutlarını büyük oranda küçültüyor mu? Corel dosyalarını pdf e dönüştürmem lazım en fazla 2 mb olsun istiyorum işime yarar mı?

OFİS 2007 ÇEVİRİYOR ÇOKTA GÜZEL.. AYRICA ACROBAT READER PRO.. HARİKALAR YAPIYOR.. AMA ÜCRELİ BUNLAR TABİ.. LİSANS İSTİYOR..

TEŞEKKürler paylaşım icin inceledim..gerçekten başarılı çevirme işleminde..

Abbyy FineReader son sürümü jpg olarak taranmış belgeyi bile word'e dönüştürebiliyor. Bizzat denedim.

The_Analyzer' Alıntı:
arkadaşlar lisans sorunu yaşamadan bu işi dopdf çözer. bedava olarak dağıtımı var zaten ve normal yazdır fonksiyonuna kendini ekliyor. ben bunu kullanıyorum ve gayet memnunum. reklam veya kesinti falan yok. indirme link: http://www.dopdf.com/download.php

sayın hocam bu program word belgesini pdf yapıyor. acaba pdf dosyasını word vb. ne dönüştürme özelliği varmıdır.

bence en iyi çevirici program abyy converter diye bir program var. Bence en iyisi o program bir ara kullandım. Çok güzel bir programdı bilgisayarı yeniden kurdum. daha sonra kurulum dosyasını bulamadım. Bence Solid o kadar da iyi bir çevirici program değil.

Geri