En uygun internet operatörü hangisi?

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
Bu AKK siz internetten sonra fiyatlar uçmuş vaziyette.60 tl ye süperonline kullanıyorum taahhüt üm 11 ocakta bitiyor bugun aradım en düşük 90 tl diyor el insaf. %50 zam gelmiş.Ne olacak böyle şimdi? Kime yaradı bu AKK siz internet olayı?Bildiğiniz yada kullandığınız operatör var mı ona geçeceğim

Bu AKK siz internetten sonra fiyatlar uçmuş vaziyette.60 tl ye süperonline kullanıyorum taahhüt üm 11 ocakta bitiyor bugun aradım en düşük 90 tl diyor el insaf. %50 zam gelmiş.Ne olacak böyle şimdi? Kime yaradı bu AKK siz internet olayı?Bildiğiniz yada kullandığınız operatör var mı ona geçeceğim
Ben TurkNet’e 64 tl ödüyorum, taahhüt yok, akn yok..Tek sorun müşteri hizmetlerini arıza zamanında aradığında karşında muhattap bulamıyorsun ama uygulama üzerinden her derdine de deva oluyorlar.Bir arkadaşını getirirsen 1 ay hem sen hem arkadaşın ücretsiz kullanıyor.İsmini vereceğin arkadaş ararsan ben burdayım :)

netspeed şu anda en uygunu. 48 tl ye 8mbit sınırsız. (Yalın adsl, telefon yok)

Ben TurkNet’e 64 tl ödüyorum, taahhüt yok, akn yok..Tek sorun müşteri hizmetlerini arıza zamanında aradığında karşında muhattap bulamıyorsun ama uygulama üzerinden her derdine de deva oluyorlar.Bir arkadaşını getirirsen 1 ay hem sen hem arkadaşın ücretsiz kullanıyor.İsmini vereceğin arkadaş ararsan ben burdayım :)
hız nasıl hocam birde yaşadığınız şehir neresi acaba?

hız nasıl hocam birde yaşadığınız şehir neresi acaba?
İstanbul esenler
Hepsi ttnet altyapısı desteklediği icin sorun yaşamadım ben..16 MBit hiz

Bu arada benim ücrete telefon dahil ve 1.000 dk hediye ama ben hiç telfn kullanmadım

@ucamus hocam bende TurNet kullanıyorum hız ile ilgili bilgi istemişsiniz. iNTERNET HIZI
karar vermenizi kolaylatıreacak bir kaç konu
- AKN yok
- Bölgenizdeki en yüksek hızıveriyor Bir sene öncesine kadar malum internetteydim verilen hız en fazla 8 Mbps idi aynı hat aynı yer Turknette gördüğünüz gibi 22 Mbps
- 1000 dk telefon tüm her yere yurtdışı avrupa ülkeleri dahil ücrete dahil
-Taahhüt yok
-netflix en hızlı bağlanan altyapısı var.
- 120 tl taahhütten doğan cezayı faturalardan 20 tl 20 tl düşüyor
- arkadaşını getir kodu ile üyelik yapana ve kod sahibine 1 ay ücretsiz
daha ne olsun
Tüm işlemler internetten yapılabiliyor. İmzaladığınız evrakları kargodan ücretsiz gönderiyorsunuz.
65 tl

Son düzenleme:
@ucamus hocam bende TurNet kullanıyorum hız ile ilgili bilgi istemişsiniz. iNTERNET HIZI
karar vermenizi kolaylatıreacak bir kaç konu
- AKN yok
- Bölgenizdeki en yüksek hızıveriyor Bir sene öncesine kadar malum internetteydim verilen hız en fazla 8 Mbps idi aynı hat aynı yer Turknette gördüğünüz gibi 22 Mbps
- 1000 dk telefon tüm her yere yurtdışı avrupa ülkeleri dahil ücrete dahil
-Taahhüt yok
-netflix en hızlı bağlanan altyapısı var.
- 120 tl taahhütten doğan cezayı faturalardan 20 tl 20 tl düşüyor
- arkadaşını getir kodu ile üyelik yapana ve kod sahibine 1 ay ücretsiz
daha ne olsun
Tüm işlemler internetten yapılabiliyor. İmzaladığınız evrakları kargodan ücretsiz gönderiyorsunuz.
65 tl
hocam bağlantı işini kaç günde yapıyorlar? Birde modem kampanyalı mı bu?

hafta sonu internetten başvuru yaptım, pazartesi kargo ile gönderdim cuma perşembe günü akşam eve geldiğimde şifremi değiştirip interneti kullanmaya başladım. her aşamada cep telefonunuza sms ile bilgi veriliyor.bildiğim kadarıyla modem kampanyası yok
müşteri servisi ile telefonla ugraşmıyorsunuz telefona kurduğunuz uygulamadan yazıyorsunuz anında dönüş yapıyorlar bir kaç kez bölgemde sorun olmuştu abartmıyorum 1 saat içinde dönüş yapıldı.

Son düzenleme:
hafta sonu internetten başvuru yaptım, pazartesi kargo ile gönderdim cuma perşembe günü akşam eve geldiğimde şifremi değiştirip interneti kullanmaya başladım. her aşamada cep telefonunuza sms ile bilgi veriliyor.bildiğim kadarıyla modem kampanyası yok
müşteri servisi ile telefonla ugraşmıyorsunuz telefona kurduğunuz uygulamadan yazıyorsunuz anında dönüş yapıyorlar bir kaç kez bölgemde sorun olmuştu abartmıyorum 1 saat içinde dönüş yapıldı.
hocam bulunduğunuz yer neresi tam olarak

Bu ne ya?
AKN dediler. Fiyatlar % 100 artmış. 80-100tl ya internet mi olur?
Kullandığımız wi-fi zaten cep tlf için. O da günde 2 saat 2 telefon 4-5 site + face için.
AKN kalkınca, bir de bu zamlar ile, komşudan şifre iste mi dediler acaba?
Beni resmen 4-5 yaşındaki çocuğuna günde 10 saat niloya seyrettiren abone ile bir tuttular.

Son düzenleme:
cepten internet paylaşmakda ücretli olmak üzere turkcell iyice şaşırdı artık

Hocam Türk Net'e geçmeyi düşünüyorum bugün yarın, özelden görüşelim 1er ay bedava kullanalım..:)

En ucuz olanı bence en iyisi.Bu internet işi artık zengin işi olmaya başladı.
EVET "en ucuzu, en iyisi"♥

Türknette az bedava kullanmadım desem yeridir. 1 er ay baya baya hem ben hem abone ettiğim kişi kullandık bedavaya. Böyle böyle 1 yılda 5 ay filan bedavaya gelmiştir :)

Benim de taahhütüm yeni bitti. Turknet aldım tavsiye derim. 65 lira AKK yok, 32 mbps ile bağlanıyorum. Ayrıca taahhüt yok istediğiniz zaman ayrılabiliyorsunuz.

Türksat Uydunet 46,99 TL'ye 50 Mbps Hız + Kablonet TV Kanalları kullanıyorum. 2013 yılından beri kullanıyorum. 2018 yılına kadar 29 TL ödedim. 2018'de taahhüt bitince 46,99 TL oldu fiyat. 2013'ten beri en üst kademe hız aldım ve toplasak internet kesintisi sayısı 10 adedi geçmemiştir. Bunlar da saniyelik(anlık) kesintiler.

Bulunduğu sokakta Türksat Uydunet hizmeti olanlar kesinlikle değerlendirsinler.

Türksat Uydunet 46,99 TL'ye 50 Mbps Hız + Kablonet TV Kanalları kullanıyorum. 2013 yılından beri kullanıyorum. 2018 yılına kadar 29 TL ödedim. 2018'de taahhüt bitince 46,99 TL oldu fiyat. 2013'ten beri en üst kademe hız aldım ve toplasak internet kesintisi sayısı 10 adedi geçmemiştir. Bunlar da saniyelik(anlık) kesintiler.

Bulunduğu sokakta Türksat Uydunet hizmeti olanlar kesinlikle değerlendirsinler.
Bir ara bende düşündüm ama sokakta yoktu

hocam bağlantı işini kaç günde yapıyorlar? Birde modem kampanyalı mı bu?

Türknet'in bağlantı işlerini TR genelinde malum firma yapıyor sanırım. Küçük ilçede Türknet'ten soğutmak için başvuru kağıdını dosyanın altına koyup utanmadan "hocam biz burada diğer firmaları barındırmıyoruz" diyen teknik servis duydu bu kulaklar.
Şu an fiyat performans ürünü olan Türknet hocam, taahhütte yok denemesi bedava beğenmezsen değiştirirsin.
Bu arada ben Superonline'da bu zamlardan daha geç etkilenmek için (henüz 1 yıl taahhüt var) Aralık ayında yeniden 2yıl taahhüt için aradığımda bana (aynı fiyattan veya 3-5lira fazlasından) tarife önermediler. Resmen pusuya yatmış mevcut taahhütlerin bitmesini bekliyorlar :)

turknet tabi ki 2 yıldır kullanıyorum , genel arızalar dışında Turknetten kaynaklı kesinti yada arıza yaşamadım bugüne kadar , 79 TL 90 mbps hız vdsl paketi

Ev kullamımı için 79 tl fazla hocam. O kadar zenginmiyiz biz? Bize verilen zam, % 10.7 ve seyredeceğimiz en fazla film.Kesilmesin donmasın 5mbps yeter. Bana inanın, Hızın feriştahı olsa bile, bir web sitesi görüntülenmesi en fazla 1, hadi bilemedin 2sn farkeder.

50-60 tl lık tarife bulmalıyız. Şımartmayalım şu operatörleri lütfen.

Ben de Türknet kullanıyorum. Sadece denemek için girmiştim ve girerken tereddütlerim vardı. Taahhüt derdi olmaması tercih sebebim oldu. Ardından hızından da memnun kalınca sanırım 3. yılımı doldurmuş bulunuyorum şu an.

Benim en duyduğum, türkcell in de geri adım attığı. Ama siz siz olun, duyumlara değil gerçeğe inanın.

En azından türkcell operatörü çağrı merkezi müşteri temsilcisi ile, ses kayıtlı görüşmede sorun. Yani mümkünse ses kaydı sizde olsun.

Yahu bir cep operatörünün verdiği vereceği internet zaten sınırsız değil belki 20gb civarıdır.
Bu kota, paylaşılsa ne? Paylaşılmasa ne? İnce hesap bunlar. Bu hesaba giren müşteri kaybeder.

Geri