En uygun tarife (2021 yaz itibariyle)

Kodla Büyü

Reyhanli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar vodafoneda 2 yıllık tarife sözleşmem bitiyor.
6gb
750dk
250 sms için 37 lira ödüyordum.

40-50 arası turkcell veya turk telekomda geçebilecek tarifelere bakıyorum.

Ya da vodafone red10 teklifi yapıyor:
10gb
1500dk
250 sms fiyatı 50 tl. 2.yıl 60tl.

Siz hangi tarifedesiniz, öneriniz ne olur?
Konuşma 1000 internet 10gb olsa yeter bana.

telekomdaydım, 8 gb + 1000 dk + 1000 sms 44 tlydi.
geçen hafta sözleşmem bitti. aradım ve uygun bir teklifiniz yoksa operatör değiştireceğim dedim
16 gb + 1000 dk + 1000 sms si 38 tl önerdiler. şuan onu kullanıyorum.
bildiğim kadarıyla başka operatörden gelenlere de uygun tarifeleri var telekomun

telekomdaydım, 8 gb + 1000 dk + 1000 sms 44 tlydi.
geçen hafta sözleşmem bitti. aradım ve uygun bir teklifiniz yoksa operatör değiştireceğim dedim
16 gb + 1000 dk + 1000 sms si 38 tl önerdiler. şuan onu kullanıyorum.
bildiğim kadarıyla başka operatörden gelenlere de uygun tarifeleri var telekomun

çok iyi fiyat hocam. Turk telekomun interneti nasıl peki? hız ve çekim alanı?

hocam eğer 6 gb yetiyorsa turkcell faturasıza geçip yıllık 300 TL'ye bu tarifeyi kullanabilirsiniz.

Hazır Kart Faturasız Dev Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Dev 80 GB Paketi ile sadece 299 TL'ye 12 ay boyunca 80 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 20000 dakika konuşup 20000 SMS atabilirsiniz.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/dev-80-gb-paketi
Bu tarife güzel duruyo.
Sanırım telsiz kullanım ücreti dahil değil.

hocam eğer 6 gb yetiyorsa turkcell faturasıza geçip yıllık 300 TL'ye bu tarifeyi kullanabilirsiniz.

Hazır Kart Faturasız Dev Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Dev 80 GB Paketi ile sadece 299 TL'ye 12 ay boyunca 80 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 20000 dakika konuşup 20000 SMS atabilirsiniz.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/dev-80-gb-paketi

Güzelmiş. Belirli bir süre yükleme yapmayınca hattın kapanması durumu olmuyor mu acaba?

TeknosaCELL varmış. Ben de yeni duydum ve inceleyin derim.
Oğlum kullanıyor, ayrıntıları bilmiyorum. Ama benim bildiğim internet paketi bol.

bimcell kullanıyorum 5-6 yıldır. memnunum. telekom altyapısını kullanıyor. telekom uygulaması üzerinden tl yükleyebiliyorsunuz. en önemlisi ucuz

bimcell kullanıyorum 5-6 yıldır. memnunum. telekom altyapısını kullanıyor. telekom uygulaması üzerinden tl yükleyebiliyorsunuz. en önemlisi ucuz
Neredeyse ilk çıktığı yıldan beridir kullanmaktayım. 2020 ocak ayında bulunduğum mahallede deprem sonrası direkte sorun oluştu sanırım.
Sorun şu; eşim ile telefon ve hattımız aynı. Evimizde birbirimizi arıyoruz ya kapalı diyor ya da hat bulamıyor. Birbirimize ulaşmamız 5-6 sefer aramadan sonra oluyor.
Defalarca kayıt açtırdım incelenecek deniyor. Sonra sorun yok diye mesaj geliyor.

Arkadaşlar bilgi vermek için yazıyorum:
Bugün itibariyle turk telekoma geçtim

13 gb
1000 dk
1000 sms

34 TL.

Geçişlerde geçerli bir paket. Yıldızlı günler paketi.

Hocam sil süpür menüsü yeni geçiş yapan aboneler için, 15 gün sonra aktif olacakmış bilginize. Müşteri hizmetlerinden öğrendim

Hocam 15 Ağustos 2021de geçiş yaptım.
21 Ağustos itibariyle, bana özel kısmında sil süpür gözüktü.
1 gb internet verdiler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210821-102525_Trk Telekom.jpg
    Screenshot_20210821-102525_Trk Telekom.jpg
    64.1 KB · Görüntüleme: 27
SON DK:
Arkadaşlar izinden döndüm Turk Telekom okulda çekmiyor. Çektiği yerde de internete girilmiyor.
Evde çoğu odadada çekmiyor.
Vodafoneye geri dönüş için başvurdum.

Bir daha Turk telekomla asla işim olmaz.

Geri