En Uygun Tarife

Kodla Büyü

Bilişim44

Aktif Üye
Arkadaşlar hattımın taahhütü bitiyor da şimdi içinde en az 2gb neti olan en uygun tarife hangisi acaba. aveadeyım.

turkcell de yıldız genç tarifesi var hocam faturasız
500 dk +1000 sms + 2 gb internet= 25 tl

hocam polis yada jandarma tanıdığınız varsa referans olması sartıyla (6 kişiye kadar) her yöne 1000 dk grup içi 2500 dk 1000 sms ve 4 gb internet 29 tl avea kamu mega tarifesi

ilhanbjk19' Alıntı:
hocam polis yada jandarma tanıdığınız varsa referans olması sartıyla (6 kişiye kadar) her yöne 1000 dk grup içi 2500 dk 1000 sms ve 4 gb internet 29 tl avea kamu mega tarifesi

Avea çekim gücü ve internet kalitesi tartışılır ama fiyatına göre tartışmasız en iyi tarife. :+1:

buyey' Alıntı:

hocam bunun fiyat garantisi yok. ben de yeni avea yı bıraktım. yeni gelenlere çok güzel tarifeler var. ama aynı hattı 10 yıl aralıksız kullanan kişiye hiç bir şey önermiyorlar. ben de 1000 dk her yöne+1000 sms+1 gb devreden faturalı tarife vodafone da 30 TL

ben ce çok iyi fiyat

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajla ... r/KamuMega

12 ay taahhütlü çok uygun bir tarife. Ayrıca Avea bazı müşterilere(uzun zaman Avea kullanmış olanlara sanırım) %25 gibi bir indirim sunuyor. 22 lira gibi bir ücretle kullanabiliyorsunuz. Tarifeden faydalanmak için İçişleri Bakanlığına bağlı bir çalışan bulmanız ve bu çalışanın da bu tarifeyi kullanması gerekiyor.

en iyisi faturasıza geçmek fiyatlar daha uygun....vodafone efsane firsattayim 500dk+1000sms+1gb 18 tl tabi telsiz ücretide var 1 küsür...

serkanholep' Alıntı:
buyey' Alıntı:

hocam bunun fiyat garantisi yok. ben de yeni avea yı bıraktım. yeni gelenlere çok güzel tarifeler var. ama aynı hattı 10 yıl aralıksız kullanan kişiye hiç bir şey önermiyorlar. ben de 1000 dk her yöne+1000 sms+1 gb devreden faturalı tarife vodafone da 30 TL

ben ce çok iyi fiyat

hocam ben 1,5 ay önce geçtim bildiğim kadarıyla 1 yıl aynı fiyat

hocam avea da ailece tarifesi var;

3000 dk her yöne
sınırsız sms
6 GB internet
kendi arasında sınırsız görüşme

fiyatı 60 tl

5 hat bu tarifeyi tek faturada kullanabiliyor. Bir ana hat belirliyorsunuz diğerleri de dahil oluyor .4. ve 5. hat paylaşımına 5 lira fark ödüyorsunuz. interneti kullanmayan aile ferdiniz varsa dakikalar yeterli oluyorsa o kişileride dahil etmek karlı oluyor.
internet gayet hızlı (ilçe merkezinde )
ben memnunum (köy de falan iseniz zaten avea çekmeyebilir)

arkadaşlar avea çok berbat çekmesine rağmen nete giremiyorum çoğu kez. bundan önceki tarifemde 4gb netim vardı aveada. ama kullanamıyordum. bazen acil gerekiyordu sinirden telefonu fırlatacaktım nerdeyse. vodafone veya turkcell olsun 2gb veya 1gb ye razıyım.

srkn17' Alıntı:
en iyisi faturasıza geçmek fiyatlar daha uygun....vodafone efsane firsattayim 500dk+1000sms+1gb 18 tl tabi telsiz ücretide var 1 küsür...

evet iki hat varsa evde bu tarife aveada 17
vodafonda 18
türkcelde 19.
toplam 35-36 yapıyor

kontürlü olması iyi. faturalılarda çok dilimiz yandı zamanında

efsanealtin.jpg

vodafone

egitimci34' Alıntı:
hocam avea da ailece tarifesi var;

3000 dk her yöne
sınırsız sms
6 GB internet
kendi arasında sınırsız görüşme

fiyatı 60 tl

5 hat bu tarifeyi tek faturada kullanabiliyor. Bir ana hat belirliyorsunuz diğerleri de dahil oluyor .4. ve 5. hat paylaşımına 5 lira fark ödüyorsunuz. interneti kullanmayan aile ferdiniz varsa dakikalar yeterli oluyorsa o kişileride dahil etmek karlı oluyor.
internet gayet hızlı (ilçe merkezinde )
ben memnunum (köy de falan iseniz zaten avea çekmeyebilir)

Ben de bu tarifedeyim, elşimle birlikte 68 tl ödüyoruz, 2. kişiye de 5 tl ödüyosunuz, vergidi flan 3 tl, toplam 68 ödüyorum ben her ay...

buyey' Alıntı:

ben de vodafone'dan bu tarifeye geçtim henüz ilk ayımdayım. gerçekten güzel turkcell'i uzun zamandır kullanmıyodum pahalı diye şu an ucuzlatmışlar (sanırım abone sayısı düşmeye başladı) ve evet turkcell kalitesini yaşıyorum. vodafone'un çekmediği yerlerde gsm ve 3g gayet iyi çekiyor. avea'yı saymıyorum bile... kısacası tavsiye ediyorum adındaki genc ifadesine takılmayın herkese açık.

neontester' Alıntı:
buyey' Alıntı:

ben de vodafone'dan bu tarifeye geçtim henüz ilk ayımdayım. gerçekten güzel turkcell'i uzun zamandır kullanmıyodum pahalı diye şu an ucuzlatmışlar (sanırım abone sayısı düşmeye başladı) ve evet turkcell kalitesini yaşıyorum. vodafone'un çekmediği yerlerde gsm ve 3g gayet iyi çekiyor. avea'yı saymıyorum bile... kısacası tavsiye ediyorum adındaki genc ifadesine takılmayın herkese açık.

hocam sitesinde bulamadım linki varsa paylaşır mısınız?

en uygunu pttcel tarifeleri ben kullanıyorum

200 dk 250 sms sınırsız internet 14 tl
500 dk 250 sms sınırsız internet 24 tl

md4483' Alıntı:

maalesef internet çok yawaş..
ihtiyacı karşılamıyor :(

rifatt' Alıntı:
neontester' Alıntı:
buyey' Alıntı:

hocam sitesinde bulamadım linki varsa paylaşır mısınız?

hocam turkcell bayiler yardımcı oluyor. iki ayrı paket gibi görünüyor ama tek mesajla geçilebiliyor.
http://www.turkcell.com.tr/kampanya...yildiz-500-paketi?place=autocomplete&q=yildiz
http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-ek-genc-paketi

turkcell akepenin malı olmuş aveada ondan kalır yanı yok vodafone ye geçcem bir haftasonra

Re: Ynt: En Uygun Tarife

bidene' Alıntı:
md4483' Alıntı:

Hocam hız neden düşük olsun ki?
avea altyapısını kullanıyorlar.
Aynı BiMcell gibi.
Hem. taahhütte yokmuş.
Fiyatları uygun gibi geldi bana

Re: Ynt: En Uygun Tarife

COBOL' Alıntı:
bidene' Alıntı:
md4483' Alıntı:

Hocam hız neden düşük olsun ki?
avea altyapısını kullanıyorlar.
Aynı BiMcell gibi.
Hem. taahhütte yokmuş.
Fiyatları uygun gibi geldi bana
Hocam 250 mb a kadar 8 mbit interneti var 250 mb gectikten sonra hiz 64 kb ye dusuyor iyi okuyun..
Hani su eskiden 56 k modemle baglaniyorduk ya ondan hallice iste..
Sitelerin cogu acilmiyor zaman asimina ugruyor sinir olup nete girmek istemiyorsunuz..
beb kullandim oradan biliyorum

Hocam o dediğiniz konuda haklısınız. Bizlere göre değil.
Gençlerin neden pttcell e soğuk baktığını şimdi anladım.

Aslında anladım.
Bol ve yüksek hızlı
Taahhütsüz ve faturasız (bizi kafese kapatmayan)
Cebide yakmayan bişey lazım.

Geri