Enocta Test Eğitimi ???

Kodla Büyü

enestar

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Bu eğitim nedir? Neyin nesidir? Neden almak zorundayız? Almaz isek ne olur? Sınavını geçemezsek ne olur?

BİLEN BERİ GELEBİLİR Mİ :)

hocam ebada lms diye uzaktan eğitim sitemi var ve bu eğitimlerin sonunda online sınav oluyor. Bu sene sistem değişmiş ve sistemi fatih eğitmenlerinden test etmelerini istiyorlar.

bana da gelmiş, hatta fake mail sandım once gelen e postayı bile silmiştim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

birşey olmayacak sonunda kalsan ne olur kalmasan ne olur sadece bizlerin test etmesini istiyorlar hocam süreç nasıl işliyor hatta yarın 20:30 da online olun demişler.

Çok saçma bir de konu koymuşlar. Neymiş problem çözme teknikleri. İzlerken kusacağım neredeyse. :x

arkadaşlar bu mail gerçek mi ben fake sandım bir anda.
link var mı acaba girebilceğim açıkcası tıklamaya bile korktum :|

ben de sahte mail sandım epey kontrollü açtım, hatta açar açmaz şifre değiştirme sayfası gelince iyice işkillendim.
Aman bugüne kadar aldığım eğitimlerin hiç faydasını görmedim aksine zararını gördüm.
Hocam senin şu eğitimin varmış gel sana şu komisyonda görev verdik deyip angaryalarla uğraştım.

önce problem çözme teknikleri (77 slayt)
sonra kişisel güvenlik (31 slayt)
Sonra 40 soruluk sınav....

bitirdim sizlerede hayırlı olsun :)

Bende problem çözme aktifti, sonrasında 15 soru çözdüm sistem hata verdi tekrar giriş yaptığımda sınav bitti dedi :sleep: Kişisel güvenlik bölumu pasif. Daha çok açık var tek tek yazmayacam.Mesaj attım umarım test versiyonunun hatalarını giderirler.

M@honi' Alıntı:
Bende problem çözme aktifti, sonrasında 15 soru çözdüm sistem hata verdi tekrar giriş yaptığımda sınav bitti dedi :sleep: Kişisel güvenlik bölumu pasif. Daha çok açık var tek tek yazmayacam.Mesaj attım umarım test versiyonunun hatalarını giderirler.

siz bütün hataları yakalamışsınız sanrm.

ben üşeniyorum izlemeye.

arkadaslar problem cozme tekniklerini sinavimini bitirmeme ragmen %96 diyor diger slaytlari acmiyor nerde yanlis yapmis olabilirim?

Geri