Enocta Test Eğitimi ???

Kodla Büyü
55'i çaktım. :D Ben sunumu çok beğendim. Konuya fazla odaklanamadım. Yarın da kişisel bilgi güvenliğine bakayım.

problem çözme tekniklerini beğenmedim, öğretmenlere değil özel şirket çalışanlarına yönelik hazırlanmış gibi,
bilgi güvenliği sunumu güzel olmuş içerik indirilip derslerde kullanılabilir.

Bilgi güvenliğine geçmek nasip olmadı ama problem çözmeyi ben beğendim. :)

sınavı da bitiridm 62,5 aldım.probelm çözme soruları uğraştırıcı ve zor.sınav geçme notu 70..pc den outlook ile alakasız sorular var.outlook kullanımı ile ilgili.pc soruları konu ile alakası yok.ama sunum çok etkili diğer uzaktan eğitimlere göre.problem çözme sunusu slaytları uzun geldi 77 slayt.pdf olarak bilgi güvenliğini indirme bölümü göremedim ayrıca.sunu anlatımı derslerde işe yarardı indirebilseydim

Bana da mail bugun geldi 31 i sonmuş bari 24 ünde gönderselermiş ne anlatıyor konu nedir? Sınav yine var sanırım zor mu? Geçip yada kalınca ne olacak?

Bana da dün mail geldi. 25 inde online olamadım dolayısıyla. Sınava giriş ekranında, sınav notunun bir önemi olmadığı yazıyordu . Sadece test etme amaçlı yani. Birkaç şey istemişler test etmek için. Sistem üzerinden kullanıcılara mesaj gönderebilen var mı ? Ben kullanıcı listesi görmedim de :?

Sınav notu:72,5 genel not 82.6 ile bitirdim. Sunum çok hoşuma gitti. Bu şekilde sunumlar hazırlamak dersler de büyük kolaylık sağlar.
Sınavı yaparken internet 4 kere kesildi. Ona rağmen sıkıntı yaşanmadı.

Bende az önce bitirdim sınavı 88,68 aldım. Soruları nesnel bulmadım.

Kesinlikle sunuları çok beğendim. Sunuma ne kadar özenilmişse sınava o kadar özenilmemiş html kodları falan gözüküyordu. Eğitimi yaparken(1 kez eğitimin ilerlemememesini saymazsak) veya sınavı yaparken herhangi bir aksilik yaşamadım. Gayet başarılı buldum :+1:

arkadaşlar mevcut parola kısmına ne yazıyoruz? :?: :?: bana maillle gelen bir parola yok

"Şifremi unuttum" kısmından e-posta adresinize şifre sıfırlama bağlantısı göndermeyi deneyin. Kullanıcı adı kısmını hiç kabul etmedi bende, her seferinde yazdığım şekilde giriş yaptım.

Arkadaşlar Problem Çözme Tekniği eğitiminde pc dondu ve 1 doğru yapabildim ne yapmalıyım:(

Hocam şifremi unuttum butonu çıkmıyor bende. Mailde de yazmıyor. Tc mi eba şifremi denedim olmuyor onlar

Şifremi unuttum farklı tarayıcıdan aynı adrese girince çıkıyor her seferinde tekrar şifremi unuttum yapmak zorunda olunca insan biraz sinirleniyor.

Sorular zor değil ancak geçmek yada kalmak önemli de değil. Test eğitimi olduğu için sertifika vb yok. Sadece sistemi test edip sorunlu yönlerini tespit etmeye çalışıyorlar.

ne oldu şimdi puanım bu üstte yazan mı sınav notumu nereden öğreneceğim birşey anlamadım?

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    16.9 KB · Görüntüleme: 292
ucamus' Alıntı:
ne oldu şimdi puanım bu üstte yazan mı sınav notumu nereden öğreneceğim birşey anlamadım?
Hocam sisteme giriş yapmanı sağlayan e posta adresine doğru, yanlış ve almış olduğun puan geliyor.

sunuları üstün körü geçmiştim son kısımları direk atladım. sınavda kolaydı 85 aldım
genel puan 88,75

%97 de kaldı benim. sınavı yaptım ama tamamlamıyor,sanırım atladığım bir yer var nereden görebiliriz acaba izlemediğimiz yerleri?

aynı hatayı bendede vermişti. problem çözme teknikleri sunusunu geri doğru oklarla biraz gittim çıktım yeniden girdim düzeldi. sınavdan 67,5 aldım. geçme notu 70 yazıyor ama diğer alınan puanlarla birlikte 77.88 yaptı. başarılı yazıyor. sıkıcı ve uzun metinler var.

Geri