Eokulda Öğrenci Künye Defteri Rapor Vermiyor

Kodla Büyü

ümit45

Seçkin Üye
Seçkin Üye
E-okul - Öğrenci İşlemleri - Yazdır butonu rapor alma - Öğrenci Künye Defteri 'ne tıklayınca maalesef rapor alamıyorum. chrome ve opera ile denemdim sonuç yine olumsuz. Rapor almak için ne yapabilirim. java güncelledim olmadı, c:\CRSETUP\YUKLE.BAT yönetici olarak başlattım olmadı. Çözüm önerisi olan var mı?

Hocam raporlara ilk giris sayfasinda ortada seceneklerin en altinda html5 var orayı seçtip deneseniz

benim de bu konuda bir problemim var öğrenci künye defterinde tek sınıf hariç bütün sınıfların raporunu alabildim künye defterinden pdf gösterici, pdf indirme, html5 activex java gösterici hepsini denedim fakat rapor alınmıyor. pdf.js diye bir hata veriyor.
hata kodu ise şu şekilde:

Kod:
PDF.js sürüm 1.0.712 (yapı: 6969ed4)

aradım taradım bir türlü çözüm bulamadım.

benim de bu konuda bir problemim var öğrenci künye defterinde tek sınıf hariç bütün sınıfların raporunu alabildim künye defterinden pdf gösterici, pdf indirme, html5 activex java gösterici hepsini denedim fakat rapor alınmıyor. pdf.js diye bir hata veriyor.
hata kodu ise şu şekilde:

Kod:
PDF.js sürüm 1.0.712 (yapı: 6969ed4)

aradım taradım bir türlü çözüm bulamadım.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. konuyla ilgili fikri olan var mı?

Internet Explorer ile giriş yapın.
Göstericiden javayı seçin.
Öğrenci künye defterine girerek sınıf sınıf kaydederken export formatı Data Only (XLS) seçin.

Geri