Eokuldan Sınavlarımız Kalkmış!!

Kodla Büyü

EynelMefer

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
sınav bölümü kalkmış, ders etkinliklerine katılım gelmiş.. yanlışlık mı yapılmış yoksa durum bu mudur artık?

günaydın .. forum yıkılııyor.. neler oldu neler bir bilsen.. habib hocayı takip et 8)

son 24 saati takip ediyorum genelde orada göremeyince, yeni sandım..
bi de forum da kaldıysanız sadece, buranın yıkıldığını sanmışsınız ama o yıkıntılar dışardan, ülkenin genelinden geliyor..
elektrik kesiliyor, savcı öldürülüyor, balyoz düşüyor, iç güvenlik yasası bilmem ne oluyor, kışla yanıyor ülke gerçekten yıkılıyor, sonumuz hayrolsun bakalım..

Bilgisayar dersinin adı bilişim teknolojileri olarak değişmiş :eek: :p

mnn' Alıntı:
günaydın .. forum yıkılııyor.. neler oldu neler bir bilsen.. habib hocayı takip et 8)
forum epeydir yıkılıyor ama ben şimdiye kadar hiç bir anormallik göremedim. şu an da kontrol ettim. sınav ve proje tarihi girilebiliyor. ayrıca sınav notu bölümü de 1. dönem olduğu gibi gayet normal açılıyor. henüz not girmeya çalışmadım ancak diğer başlıkta sınav sütunlarının olmadığını söylemişler. sınav sütunları var. not girilebilir mi henüz denemedim.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    348.6 KB · Görüntüleme: 589
an itibariyle kontrol ettiğimde durum düzeltilmiş. sınav kısmına not girebiliyoruz...

Geri