Eokuldan TC kimlikli Öğrenci Veli Telefonlarını Alan Program

Kodla Büyü
Şu E-Okuldan niye serbest form alamıyoruz arkadaş. Veritabanı bu sorguyu mu kaldırmıyor, nedir çektiğimiz bu eziyet :/
Hazırlayan arkadaşımıza teşekkür ediyorum.

program için teşekkürler,
şu an ortaöğretim kurumları içinmiş, ilköğretim için olanı :eek: :eek: gözle bekleniyor.

yusufpb' Alıntı:
Hocam autoplay mi yapiyorsun ya da hangisiyle ?

C# ile yapılmıştır hocam tahminimce. Arkadaşımız güzel bir ihtiyaca şifa olmuş. Benim eba toplu şifremle aynı mantık. Ellerine sağlık.

yusufpb' Alıntı:
Hocam autoplay mi yapiyorsun ya da hangisiyle ?
c# webbrowser aracı kullanılarak yaptım. İlgilenenler için internette bolca kaynak(çoğunlukla ingilizce) bulunmaktadır. Bu yöntemle e okul için çeşitli kolaylaştırıcı araçlar geliştirilebilir.

theliony' Alıntı:
elrond' Alıntı:
amip33' Alıntı:
Sayın hocam çok teşekkür ederim.

Ancak, baba telefonu butonuna basınca "Okul No Alanına Numerik Bir Değer Giriniz" diye uyarı verip programın üst kısmı pasif oluyor. Var mıdır çözümü acaba?
hocam aynı hatayı bende alıyorum hocama mesaj attım sağolsun cevapladı ama onun dediği yerden yapıyorum zaten...ekran resmi de bu...seninle aynı hatayı alıyoruz amip33 hocam resimde ekranın üstüne bak...bu şekildedir seninkide

kimlik yerinde isim, okul no olması gereken yerde başka birşey olduğu için hata veriyor hocam
bende aynı hatayı aldım çözenlerden yardım

Ben de aynı hatayı alıyorum arkadaşlar. Nasıl yapabiliriz?

Hocam emeğine sağlık, uğramışsın vakit harcamışsın. Bir de ilkokul-ortaokula uyumlu hale getirirsen on numara olur...

eyrek' Alıntı:
Hocam emeğine sağlık, uğramışsın vakit harcamışsın. Bir de ilkokul-ortaokula uyumlu hale getirirsen on numara olur...
liste ekranı.
baba telefonunun yer aldığı ekran
anne telefonunun yer aldığı ekran

sayfalarının kaynak kodlarını gönderirseniz. uyumlu hale dönüştürebilirim.

Denemeleriniz sonucunda program sadece ortaöğretim öğrenci işleri listelemesinde çalışıyor.

inşallah işine yarar hocam anne ve baba bilgilerinde bir öğrencinin numarasını yazarak kaynağı görüntüledim yoksa baba bilgileri ve anne bilgileri çıkmıyor ekranda.

Ekli dosyalar

• Desktop.rar
    77.6 KB · Görüntüleme: 165
elrond' Alıntı:
inşallah işine yarar hocam anne ve baba bilgilerinde bir öğrencinin numarasını yazarak kaynağı görüntüledim yoksa baba bilgileri ve anne bilgileri çıkmıyor ekranda.

arama ekranı sınıf listelenmiş şekilde gönderiniz. sorun listeleme tablosundan veri almaktan kaynaklanıyor. listeleme tablosunun yapısına bakmam gerekli.

hocam ben yapamadım dediğiniz gibi girdim öğrenci listesini al dediğimde öğrenci listesini alıyor ama karışık isim olan yere numara geliyor numara olan yere tc geliyor karışmış onu nasıl düzeltebilirim.ekteki resim gibi

Ekli dosyalar

• tel.png
    tel.png
    8.4 KB · Görüntüleme: 646
  • tel.png
    tel.png
    8.4 KB · Görüntüleme: 639
buyur hocam

Ekli dosyalar

• renci arama ekranıyeni.rar
    21.4 KB · Görüntüleme: 138
datased' Alıntı:
Ortaokulların da alabileceği güncellenmiş sürüm ilk sayfayada yenilendi.
hocam öncelikle üşenmeden ortaokul içinde düzeltme yaptığın için çok teşekkür ederim. Allah bin kere razı olsun senden. program ne kadar sürede baba telefonlarını alıyor ekrana 3 dk dır bekliyorum ilk çocuğun öğrenci nosunu arattı orada kaldı?

hocam 10 dk bekledim e-okul attı ilk ekranda kalıyor ilerlemiyor.ne anne ne baba bilgileri gelmiyor.

Geri