Erken Seçim Kesinleşti

Kodla Büyü

ernestososa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Erdoğan bu akşamki iftarda Bahçeli için; "O önce oturduğu koltuğun hesabını versin" dedi.

Böylece Akparti-Mhp koalisyonu imksansızlaşmıştır.

Chp-Mhp-Hdp imkansızdı

Kaldı bir tek Akparti-Chp (imkansız).

Yeni bir seçim ufukta

Katılıyorum.

Şunu da kabul etmek lazım ki:
GÜL ve 3 dönemlik eski büyük toplar hazırda bekliyorlardı. Yeni bir bayrak açıp mevcut AKP ye alternatif ve rakip olacaklarmış gibi bir izlenim var herkeste. Bence böyle bir durum olursa çok beter kavgalar kopar.

bunda vaadler iyi olursa akp alır.beni ilgilendiren. zam. adam gibi yaşamak istiyorum. isvecte. ogretmene hersey belesmis. mesela

Herhangi bir erken seçimde oyunu arttıracak tek parti Uzlaşmacı tutumuyla chp dir. Fakat Akp'den Mhp ye kayan oylar geri gelirse(ki şimdilik mhp nin bu tavrıyla olacak gibi duruyor) akp de oyunu arttırabilir. Hayırlısı artık...

Akp için belirleyici olacak olan HDP den gelecek oylardır. Şu anda bütün partiler tribünlere oynayarak uzlaşmacı tavır sergilemeye çalışıyor. Ramazan ayı boyunca bu böyle gider. Ramazan bayramından sonra erken seçim ilan edilir.

Buzkırıcı' Alıntı:
20tl ek ders zammi, yıpranma payı, erken emeklilik hakkı versin. tamam. buyursun. tek basina

hocam sen rüya görmeye devam et...adamlar devlet memurluğunu kaldırıp;iş güvencelerimizi elimizden almanın yollarını arıyor...
Eğitimi özelleştirip belediyelere devretmenin yollarını arıyor..sen hala hayaller kuruyosun;şayet akp yine gelirse elimizdekilerden olmayalım yeter... ama erken seçim işleri daha da karıştıracaktır;göreceksiniz..

ilk gün davutoğlu bir an önce hükümeti kurmak istiyoruz herşeye açığız bütün halkımıza teşekkür ediyoruz demesinden şak diye belliydi koalisyon istemedikleri erken seçim istedikleri. daha yeni mi anlıyor herkes :DD

erken seçim olsa ne değişecek belkide akp daha kötü duruma düşecek. MHP nin üç kırmızı çizgisi bence olması gereken bir tutumdur. yolsuzluk, cumhurbaşkanın sınırları ve terörle mücadele

Re: Ynt: Erken Seçim Kesinleşti

Buzkırıcı' Alıntı:
20tl ek ders zammi, yıpranma payı, erken emeklilik hakkı versin. tamam. buyursun. tek basina
Kesin rüya görüyosundur hocam . Ben bunun Bırak rüyasını, hayal etmeyi bile bırakalı 5-6 yıl oldu.
Ama siz bunun rüyası nı bile görebiliyorsanız, gerçekten çok iyi niyetlisiniz.
Hep böyle güzel kalın.

Genel kanı şu şekilde: "AKP kimi yanına alırsa o parti biter". Tek başına iktidarın yada koalisyonun düzgün çalışabilmesi için gördük ki halkın istekleri görmezden gelinmemeli, şucu

bucu diye kendisinden olmayanlara gavur muamelesi yapılmamalı. Biz nasılsak öyle yönetiliyoruz. İçimizden çıkarttığımız adamlar hırsızı koruyorsa kalkıp bi de ödül veriyorsa bu iş

olmaz.Koalisyon kimle olursa olsun "şeffaf" olmadıkça AKP li günleri ararız...

ernestososa' Alıntı:
nasıl imkanız değil dün rıza sarrafa ödül verdiler
sayın hocam öyle bir noktaya gelinecek ki bana göre kılıçdaroğlu çıkıp akp ile koalisyon elzem diyecek. atılan adımlar bana göre bütün yolları oraya götürüyor..

Geri