ERZURUM HİZMETİÇİ EĞİTİM MERKEZİ NASIL?

Kodla Büyü

gakgoskentli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hizmetiçi eğitim kursuna başvurdum onaylanırsa gidecem allahın izniyle.Erzurum HİE ile ilgili bilginiz varmı nasıl bir yer?
Ayrıca kursa ailemizle birlikte gidebilirmiyiz?Çünkü ben bir kaç yerde denk geldim aileyle gidenler pek hoş karşılanmıyor yada ben öyle anladım.
Yani eğer böyleyse hizmetiçi eğitim bekarlara yaraşır gibi bir mantık çıkıyor haksızmıyım?

hocam güzel bir yer. ailenle gidiceksen önceden arayıp yer ayırmalarını talep edersin. uygun olursa mekan sıkıntı çıkmaz. bizim eğitimde vardı ailesiyle gelenler..

YuLiaN' Alıntı:
hocam güzel bir yer. ailenle gidiceksen önceden arayıp yer ayırmalarını talep edersin. uygun olursa mekan sıkıntı çıkmaz. bizim eğitimde vardı ailesiyle gelenler..
cevap için teşekkür ederim hocam

hocam çok düzgün ve güzel bir yer. ben 2 hafta kaldım. çok iyi ilgileniyorlar. 4 yıldızlı otel konforunda. şehrin biraz dışında terminalden taksiye binmeyin çok para verirsiniz. tabi tercih size kalmış. ılıca otobüsleri tam önünden geçiyor. eğer ailenizle gidecekseniz önceden arayıp rezervasyon yaptıracaksınız. tek gidecekseniz genellikle 2 kişilik odaya veriyorlar. arka arkaya gelenleri aynı odaya yerleştiriyorlar...

sehzade84' Alıntı:
hocam çok düzgün ve güzel bir yer. ben 2 hafta kaldım. çok iyi ilgileniyorlar. 4 yıldızlı otel konforunda. şehrin biraz dışında terminalden taksiye binmeyin çok para verirsiniz. tabi tercih size kalmış. ılıca otobüsleri tam önünden geçiyor. eğer ailenizle gidecekseniz önceden arayıp rezervasyon yaptıracaksınız. tek gidecekseniz genellikle 2 kişilik odaya veriyorlar. arka arkaya gelenleri aynı odaya yerleştiriyorlar...
Önerileriniz için teşekkür ederim daha önce bir kaç kursa gitmiştim taksi konusunda çok haklısınız ama ben bingöldeyim eğer çıkarsa benim külüstürle gidecem

ben ailemle gittim bir çok kişi de vardı ailesi ile gelen. Oldukça hoş. Rezervasyon sırasında en alt kattan yer ayırtmayın. rutubetli. bir de yemek fişlerini direk olarak tüm günler için alma. çarşıda yeme ihtimalini falan da düşün.

arkadaşlar bizim 2 yaşında bi oğlumuz var eşimede banada çıktı seminer acaba çocuğu bırakabileceğimiz kreş falan varmı yada çocukla nasıl olur önerileriniz var mı

Geri