Erzurum seminerine başvuru yapamayanların listesi

Kodla Büyü
Re: Ynt: Erzurum seminerine başvuru yapamayanların listesi

COBOL' Alıntı:
E yani, öncelikle yerel esnaf korumalı ki, ilde ekonomi canlansın.

kucuk esnafa, hele ki ucra yerlerde yabancilari öpmeye calisan tatlisu kurnazlarina gunahimi vermem.

Abartmayın hocam;
Antalya da yaz döneminde (Askerlik temel eğitimi almıştım) en ucuz yerlerdeki lokanta ve içecek ( Bir şişe kola bile heryerde normalin 3 misli idi) masrafımı hatırlıyorum da...
Erzurum, daha kötü olmaz herhalde.
(İyi biliyorum, Mobilyalı full eşyalı bir villa evi, aylık 1300tl ya rahat kiralarsınız)

erzurumda olmasa da cevre illerinde uzun zaman kaldim. oradan kalma aliskanlik artik igneyi bile internetten aliyorum, coook iyi esnaftilar bana boyle bir faydalari oldu :puhaha:

Arkadaşlar 450 kişilik seminere 289 kişi başvurduğu için İllerden isim istenmiştir.
Gitmek istemezseniz rapor alırsınız yada mazeret izni alırsınız olur biter bu kadar abartmaya gerek yok.
1 ay önce Rize'de Hizmet İçi Eğitime katıldım. 4-5 yıl öncesinde de Erzurum'a ve Mersin'e gitmiştim. Tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim=>İstanbul'dan uçakla ulaşımı sağladım. Konaklama, yemek vs. masraflarını hesaplayınca verilen yolluk fazlasıyla yetiyor. Sadece ekstra gezi, alışveriş , yemek gibi durumları kendiniz karşılıyorsunuz. Kısacası verilen yolluk>=konaklama+yemek+ulaşım

bridget' Alıntı:
Arkadaşlar 450 kişilik seminere 289 kişi başvurduğu için İllerden isim istenmiştir.
Gitmek istemezseniz rapor alırsınız yada mazeret izni alırsınız olur biter bu kadar abartmaya gerek yok.
1 ay önce Rize'de Hizmet İçi Eğitime katıldım. 4-5 yıl öncesinde de Erzurum'a ve Mersin'e gitmiştim. Tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim=>İstanbul'dan uçakla ulaşımı sağladım. Konaklama, yemek vs. masraflarını hesaplayınca verilen yolluk fazlasıyla yetiyor. Sadece ekstra gezi, alışveriş , yemek gibi durumları kendiniz karşılıyorsunuz. Kısacası verilen yolluk>=konaklama+yemek+ulaşım

abartilan bir sey yok, ben mayis ayinin ortasinda sirf oraya gidemeyecegim icin rapor alip ek dersimden vs. olmak ve yalanci durumuna dusmek zorunda miyim? herkes raporda alamayabilir, mazeret izni dediginiz sey icin hele ki 5 gun olunca kirk takla attiranlar var. nikah tarihi vs. almak icin 2 gun istedimde cok akilli bir m.egitim muduru hic isi yokmus gibi kirk turlu sacma soru sordu...

adam gibi yazi yazilsin, basvuru az kaldiysa suresi uzatilip okullara isteyenler varsa modulden basvurabilir diye duyuru yapilsin. boyle yazinca okullar kafasina gore zorunluymus gibi isim yazip gonderiyor.

Suicide' Alıntı:
okadda' Alıntı:
İlk gün gezi listesi oluşturuluyor zaten.
Gezi kolu eğitim biriminden daha iyi çalışıyor.
Harcırah ve yolluğu sıfırlama konusunda tüm birimler iyi çalışıyor. Biz zar zor, kavga-döğüş 200 TL yi kurtarmıştık :+1:

surayi gezelim burda yemek yiyelim vs. diye tavsiye! edip para mi harcatiyorlar hocam :)

Yok hocam, gezi haricinde yemekleri orada yemeyi şart koşuyorlar. Bildiğin her yerdeki yemekler. Biz araba ile gitmiştik. 4 arkadaş kendimiz gezeceğiz, dışarıda yiyeceğiz, yöresel yemekleri merak ediyoruz diye yemek ücretlerini almak istemiştik. Epey bir direnmişti, yemek ücretini vermemek için, biz kararlı çıkınca istemeyerek de olsa vermişti. 4 yıl önceydi, şimdi nasıldır bilemem!

Suicide' Alıntı:
abartilan bir sey yok, ben mayis ayinin ortasinda sirf oraya gidemeyecegim icin rapor alip ek dersimden vs. olmak ve yalanci durumuna dusmek zorunda miyim? herkes raporda alamayabilir, mazeret izni dediginiz sey icin hele ki 5 gun olunca kirk takla attiranlar var. nikah tarihi vs. almak icin 2 gun istedimde cok akilli bir m.egitim muduru hic isi yokmus gibi kirk turlu sacma soru sordu...

adam gibi yazi yazilsin, basvuru az kaldiysa suresi uzatilip okullara isteyenler varsa modulden basvurabilir diye duyuru yapilsin. boyle yazinca okullar kafasina gore zorunluymus gibi isim yazip gonderiyor.
:+1:

Hislerime tercüman olmuşsunuz hocam. Milli eğitimde yazı yazmasını bilmeyen memur, okullarda da beyinsiz idareci bitmez. Sormadan etmeden yazıverirler isimleri.

ilçe milli eğitime ben de ismimi yazdım zorunlu olduğu söylendiği için . Ama mebbiste herhangi bir bilgi gözükmüyor. kabul edilip edilmediğimizi ne zaman öğreneceğiz acaba ??

Suicide' Alıntı:
COBOL' Alıntı:

kucuk esnafa, hele ki ucra yerlerde yabancilari öpmeye calisan tatlisu kurnazlarina gunahimi vermem.

Hocam sen Erzurum'a gel. Korkma yemekler (Cağ) benden. :D

ASKAS25' Alıntı:
Suicide' Alıntı:
COBOL' Alıntı:

Hocam sen Erzurum'a gel. Korkma yemekler (Cağ) benden. :D

tesekkurler eksik olmayin, yemis kadar oldum. :+1:

Yazıda zorunluluk ibaresi yoktu ki..Benim okuluma da geldi yazı istemiyorsanız yazmazsınız olur biter. Sizin çalıştığınız kurumda bir sorun var sanırım. Bu şekilde emrivaki yapmaları yersiz olmuş.

Giyimde tedarikli gelin.
Yani :geek:

okullarda laboratuar yok. var olan ders zaten seçmeli okul müdürünün keyfine kalmış.bilişim öğretmenlerini saçma sapan btr diye bir zırvayla angarya memuru, teknik servis yaptır, sonra vay efendim sizin dersinizi değiştiriyoz erzuruma gelin seminer vericez hadi yaa :verymad:

Mebbisten baktım şuan işlemde gözüküyor ama 5 onayı da almışım.. Bekle beni Erzurum :)

Malesef ben de alınmışım. Resen olayı çok saçma. İki yaşındaki çocuğumu kime bırakıp da gideceğim ki. :verymad: :verymad: :verymad:

Ben de resen alinanlardanim.hayirlisi.gidip gelelim bakalim.labsiz okullarda bu dersi nsl verecegiz bakalim

Ben de resenciyim :cry: 1000 küsür km kim gidecek şimdi, rapor işi de zor... Kurs istersin çıkmaz,istemezsin resmen alırlar pehhhhh...

Biliyordu basıma gelecegını, resen bana da cıktı. Rapor almak ıstesek, 8 mayıs gunu 5 gun alsak olur mu, daha once mı almak lazım?

acer50' Alıntı:
Biliyordu basıma gelecegını, resen bana da cıktı. Rapor almak ıstesek, 8 mayıs gunu 5 gun alsak olur mu, daha once mı almak lazım?

aynı sorunun cevabını bilen var mı acaba???

bende istemedigimi ozellikle belirttigim halde cikmis. sinir oldum. nasil rapor alacagiz ya. bebeklere bakici ayarlayip oyle alsalardi bari.

bana çıkmadı kafam rahatladı biraz ama daha sonra yine alırlarmı bilgisi olan varmı

Bir Resen de benden.

08/05/2017 tarihindeki 2017000170 numarali Hizmetici Egitim faaliyetine kursiyer olarak gorevlendirildiniz. Detaylar kayitli e-posta adresinize gonderilmistir. B003

Benim durumda vahim. Normalde Amasya'da görev yapıyorum. 8'inde bu duruma göre Erzurum'a gideceğiz. 12sinde Kayseri'de Tubitak projemizin jüri sunumu var. İptal etmezlerse mecbur gidecegiz. Son gün izin verirler inşallah...

Aynı okuldan 2 kişiye çıkar mı? Bize çıktı. Çok ilginç bir durum...

Arkadaşlar bana da resen bu kurs çıktı. Benim yazıdan bile haberim olmadı. Net bilgisi olan var mı?

Pazar günü acilden giriş yaptırıp 3 günlük rapor gerekir diye tahmin ediyorum, iptal için.

Arkadaşlar bu nedir ya ben hem idareciyim hem manisa demirci ilcesindeyim. Erzurumdaki seminere resen aliniyorum. Sanki manisa erzurum komşu iller gibi... Uçak bileti almak için bile zaman vermediler. Bunun adı eğitim değil eziyettir.

Geri