Eş durumu ile ilgili

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar.. ben bu yaz normal il dışı tayin ile yozgata geldim ve daha sonra bu yaz evlendim. Eşim Kütahyada sağlık çalışanı memur.. Bu Ocakta es durumu istemeyi düşünüyorum. Bir yılımı doldurmadan Kütahyaya es durumu tayini yapabilirim değil mi?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar.. ben bu yaz normal il dışı tayin ile yozgata geldim ve daha sonra bu yaz evlendim. Eşim Kütahyada sağlık çalışanı memur.. Bu Ocakta es durumu istemeyi düşünüyorum. Bir yılımı doldurmadan Kütahyaya es durumu tayini yapabilirim değil mi?
Nikahiniz il disindan sonra olduysa yapilir

Es durumunda herhangi bir calisma sarti aranmaz hocam ilk özur atamasinda tercihte bulunabilirsiniz .

Teşekkürler arkadaşlar sevindim böyle olduğuna :) iki sorum daha var:
1) peki diyelim ki ocakta olan es durumu tayinlerinde tercih yapıp benden daha yüksek hizmet puanlılar tercih ettiği için Kütahyaya gidemez isem temmuzdaki es durumunda tekrardan eş durumu isteyebilirim değil mi?
2) Mesela Kütahyada tercih edilebilecek okul sayısı Kütahyaya eş durumuna başvuranların sayısına göre mi belirleniyor? Yani Kütahyaya beş tane bilişim teknolojileri öğretmeni eş durumu istese ve Kütahyada da yeteri kadar bilişim teknolojileri boşluğu varsa tercih sistemine beş tane okul açıyorlar değil mi? Boşluk olduğu halde tercih sisteminde Beşten az sayıda okul açıp puanı en düşük olanın mağdur olma ihtimali de var mı ?

hocam antalya kepez de hangi okullar da boş kadrolar var bildiğiniz var mı..

Geri