Eset tüm harici hdd yi sildi

Kodla Büyü

roninalp

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bugün internetten indirdiğim smart securty 7ile harici hdd yi tarattım. Sakıncalı dosyaların bir kısmını sildi. Bazılarını da silmek için izin istedi.. Bende sil dedim... Demez olaydım.. Şu an bilgisayarımdan baktığımda hdd nin yarısından fazlası dolu gözüküyor. Ancak içine bakmak istediğimde bomboş..
Ne yapmalıyım sizce

sabit diski bilgisayar bağlayın. Sürücü harfini öğrenin.
Başlat/çalıştır/cmd ile komut satırını çalıştırın.
sabit diskinizin sürücü harfi neyse örneğin F olsun.
Komut satırına F: yazıp enterlayın.
ardından attrib -h -s /s /d
yazıp, enterlayarak gizli dosyaları görünür yapın. Komutu yazdıktan sonra işini bitirene kadar bekleyin.
USB virüsleri bulaştıkları flash disk ve harici disklerdeki dosya/klasörleri gizlerler. Görünür yapmak için bu yöntemi kullanın.

İnvalid Switch hatası verdi.. Windowstan klSörleri göstermeyi denedim. Sadece meşhur trashes klasörü var hocam

Sakin dosyalariniz duruyor. Gizli klasor ve dosyalari gösteri isaretleyin. Göreceksiniz

hocam bu programı çalıştır gizli dosyaların görünür hale gelir

Ekli dosyalar

• kill_amvo_virus_usb_en.rar
    1.7 KB · Görüntüleme: 55
Ekteki dosya içindeki goster.cmd dosyasını harici diske kopyalayıp, üzerine çift tıklayıp, bekleyin. Siyah pencere açılıp, kapanınca klasörleriniz görünür olacaktır.
Aldığınız hata attrib komutunu yanlış yazmanızdan kaynaklanıyor olmalı.

Ekli dosyalar

• goster.zip
    143 bayt · Görüntüleme: 61
sırf teşekkür mesajı yazabilmek için üye oldum foruma 2 hdd de gitmişti 650 gb ve 1 terrabyte lık eywallah üstad çok sağolun özellikle cmd komut zımbırtısı harika idi hdd nin içine yapıştırıp basıorsunuz olay kendiliğinden halloluor

tekrardan çok teşekkür ederim..

Geri