Esinav modulu

Kodla Büyü

bilgisayarmax

Süper Üye
Süper Üye
Merhaba esinav uygulama izleme sorumlusu kursu aldım. Ancak mebbiste herhangi bir yerde buna dair bir ibare göremedim. Esinav modülende bu eğitimi alan arkadaşlarda nasıl bir ekran çıkıyor

Ayrı bir seçenek yok hocam bende aldım normal tercih yapıyorsunuz istiyorum seçeneğine ve günlere o kadar bende böyle durum

Mebbis - hizmetiçi eğitim modülüne düştükten sonra faaliyet ve görevli değerlendirmesini dolduruyorsunuz. Sonrasında e sertifika modülüne düşünce süreç bitti demektir.

Ben esınav uygulama izleyicisi olduğuma pişmanım. Toplamda 10 sınav çıktı ve artık hiçbir sınav çıkmıyor çünkü puanım çok fazla yükseldi. Puanımın yükseleceğini öngörmüş ve normal sınavlardan vazgeçmiştim ancak esınav görevi de çıkmıyor artık. Şimdiki aklım olsaydı bu işe hiç girmez normal sınavlarla devam ederdim.

Ben esınav uygulama izleyicisi olduğuma pişmanım. Toplamda 10 sınav çıktı ve artık hiçbir sınav çıkmıyor çünkü puanım çok fazla yükseldi. Puanımın yükseleceğini öngörmüş ve normal sınavlardan vazgeçmiştim ancak esınav görevi de çıkmıyor artık. Şimdiki aklım olsaydı bu işe hiç girmez normal sınavlarla devam ederdim.
Yeni Uygulama izlemeci kursu açılmıştır. Ondan size çıkmıyordur.

Geri