Eski kullanılmayan tabletleri Hizmetlilere Verebilir Miyiz?

Kodla Büyü

ihlamurcicegi

Site Gezgini
Merhaba.Okulumuzda general mobile tab-4 tabletler var. Hizmetlilere bu tabletleri verme gibi bir hakkımız var mı? Tabletler kullanılmıyor. Eski öğrencilerden kalma. İdare hizmetlilere vermeyi düşünüyor ama bu doğru bişey mi değil mi bilemiyoruz da. Böyle bişey mümkün mü? Tabi verilirse root da atılması gerekiyor. Bilgisi olan varsa cevaplarsanız sevinirim. İyi çalışmalar herkese.

Hocam onların il mem e teslim edilmesi gerekiyor. Bende etmedim henüz ama doğrusu bu.

E-tab4 olsun e-tab 5 olsun. öğrenci tabletleri tüketim malzemesi olarak geçiyor. ders kitabı gibi düşünün. Öğrenci mezun olduğunda alıp götürür. ama fazla ise ilmem ilçe mem fatih projesi birimine teslim etmeniz gerekiyordu zamanında.
Siz yinede fatih projesi ilçe koordinatörünüze danışın.

http://yozgat.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2017_09/07150559_tabletyonerge.pdf

Yönergeye göre hareket edilmesi gerekiyor.

Hocam tablet ile ilgili ilk zamanlarda öğrenci özel okula gitmesi vb durumlarda tableti okula iade etmesi gerekiyordu. Böyle geri gelen 10 kadar tableti kütüphanede değerlendirmek için bir kenara koyduk. Tavsiyem z-kütüphane veya okuldaki bazı projeler için tabletleri saklayın. Geçen sene 4006'da baya iş görmüştü.

Cevaplar için teşekkür ediyorum hocalarım.2015-2016 eğitim öğretim yılından kalmış tabletler bunlar. İdare atıl olacak diye böyle birşey yapmak istedi. Ama benimde içime sinmedi proseduru de bilmiyorum açıkçası. En iyisi ilgili birime de mail atıp ondan sonra hareket etmek.

Geri