eskişehir'e tayin isteyecekler buraya...

Kodla Büyü
arkadaşlar 2015 ildışında eskişehir yazacak arkadaşlar var mı puanlarıyla birlikte yazarlarsa sevinirim. benim 95 puanım var tef mezunuyum ilçelerde dahil yazmayı düşünüyorum

121 tef meslek liseleri açılırsa eskişehir merkez yazmayı düşündüğüm yerler arasında...

2 sene öncesine kadar bu sayfada bende yazıyordum.Allaha şükür artık Eskişehirde memleketimdeyim.Darısı tüm isteyenlerin başına benden tavsiye ilçe ayrımı yapmadan yazınız ben ilk önce mihalgazi ortaokuluna geldim.2 ay sonra merkezdeyim eskilerin deyimi ile motor meslekteyim.

116 puanla eskisehri yazacagim.nadir hocam es durumundanmi geldin merkeze?merkez okullar aciliyomu es ozrune?
Diger eskisehir isteyen arkadaş lar puanlariniz nedir nereyi yazcaksiniz

nadir hocam merkezde bilişim tek öğretmenliği açığı varmı? ya da formatörlük falan istitebiliyomuyuz?? bilgin varsa paylaşırsan sevinirim

92 puan tef mezunuyum ilçelerden birkaçını yazmayı düşünüyom yakın olanlardan daha önce 95 yazmıştım ama şu an baktığımda 92 gözüküyor.

Sivrihisar 90 km merkeze gidiş-geliş yapanlar var ama zor olur. Eğer ilçede kalmayı düşünürseniz okul güzel bir okul...

Arkadaşlar Mahmudiye, mihalgazi, Alpu hangisine merkezden gidiş geliş yapmak daha rahat olur. Bi de buralarda bizim çalışma şeklimiz nasıl, bt rehber görevlendirme oluyor mu bilgisi olan var mı ?

benim sıralamam bu şekilde herkesin hakkında hayırlısı olsun

Ekli dosyalar

• tercih.jpg
    tercih.jpg
    80.5 KB · Görüntüleme: 1,334
Geri