ESY eğitimi için " Ders işlenişi Gözlem Formu"

Kodla Büyü
İllerin uygulamalar farklı mı acaba. Benim okulumda bu eğitimi alan öğretmen var ama bana gelen birşey olmadı.
Gerçi gelmediği daha :roll: :lol:

Benim tek anlamadığım
ders işlenişi Gözlem formunu ben mi dolduracağım yoksa eğitimi alan öğretmen mi dolduracak

arkadaşlar bizim okuldan kimse daha kursu almadı ayrıca başvurduk reddettiler .(yani beni bugün baktım )
Nedeni :
Öncelikle projenin 1. faz ortaöğretim okullarında görevli öğretmenler alınmıştır. Daha sonraki eğitimlere başvurabilirsiniz (Eylül sonrası)
bu durumda kursu almadık ama okula yazı gelmiş esy formlarını gonderin vs die. galiba bizi şimdilik ilgilendirmiyor...

arkadaşlar okulumuzda esy kursu alan sadece bir danışman öğretmenimiz var. ondada tablet yok. .öğrencilerinde birçoğunda mevcut değil.ilk dağıtılan tabletler bunlar.bu döneme kadar soran eden olmamış.birçoğu kırık kayıp.arıza kaydı veya kayıp bildirimi yapmak istedim ama altından kalkılacak gibi değil. temel liseye geçecek birçok öğrenci de olduğu için (okulda sadece 11. sınıflarda var) bu işin peşini bıraktım.
zaten okulda ikinci dönem görevlendirildim. okulda buna yönelik herhangi bir uygulama yapmak mümkün değil.yaptığım şey akıllı tahtaların ve bilgisayarların sorunsuz çalımasını sağlamak. zaten bende esy kursunu almış değilim.(nickden bellidir:) bu hafta tamamlayacağım.
31 mayısa kadar esy sınıf içi gözlem formunu doldur dediler. sorum şu sizce ne yapmalıyım? ne cevap vermeliyim? ya da cevap vermemelimiyim?

edit: seneye bu işi yapma ihtimalim çok düşük. norm fazlası olmasam bulaşmazdım zaten. ayrıca fen öğretmeniyim. o yüzden çakmayım yani.

ikaratas' Alıntı:
ben ilden örneğini aldım arkadaşlar.reshberlik yapan kişiyede ildeki görevlinin ismimi yazmam söylendi.okulda btr varsa onu yazacakmışız ekte gönderiyorum örneğini

Teşekkürler...

Geri