ET için ekran paylaşım programı?

Kodla Büyü

subversaa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba,
Yüksek düzeyde görme engelli bir öğrencimiz var lisede.

ET'larda yapılan işlemleri ve ET ekranında yazanları tablette görmek istiyor. Gerektiğinde zoom yaparak görüntüleri büyütüp izlemek istiyor.

Geçen sene "screenleap" programını kullanmıştım. Öğretmen ders başında yayın başlatıyor. Öğrenci kendi interneti ile tabletinden pin kodu ve şifre girerek ekranı izliyor. Bu sene üyelik mi paralı oldu anlayamadim ama bir türlü baglanamadim.

Skype, Screenleap, join.me, teamviewer, ammyyadmin gibi pek çok programı denedim ama hicbiri işe yaramadi. Çoğu meb hattında engelli, ekran paylaşımı izni yüzünden.
Gözden kaçırdığım basit bir yöntem var mı? Veya önerebileceğiniz bir yöntem? ET'lar meb fatih ağında. Öğrenci tabletinde, kendi internetinde veya fatih ağında çalışabilir izin verdik.

alpemix çalışıyor meb hattında . sınırlı kullanım var dediler ama ben bir sınırla karşılaşmadım henüz. sınırlı olsa bile çok pahalı değilse lisans satınalınabilir mağduriyetlerin giderilmesi için

alpemix çalışıyor meb hattında . sınırlı kullanım var dediler ama ben bir sınırla karşılaşmadım henüz. sınırlı olsa bile çok pahalı değilse lisans satınalınabilir mağduriyetlerin giderilmesi için
Ana bilgisayara bağlanıyor dedikten sonra bağlantı koptu hatası veriyor hep.

Birkaç deneme sonunda bağlantı sağlandı. Öğrenci tabletinde de bağlantı yapıldı. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Ana bilgisayara bağlanıyor dedikten sonra bağlantı koptu hatası veriyor hep.

Birkaç deneme sonunda bağlantı sağlandı. Öğrenci tabletinde de bağlantı yapıldı. Teşekkürler.
o hatayı veriyor maalesef hocam yapacak bir şey yok. anydesk kullanmaya çalıştım bence en iyilerinden birtanesi ama o da meb hattında çalışmadı.

Alpemix'te süre sınırı var muhtemelen bir ders izler sonrakileri izleyemez, ücret ister.

Geri