ET lerde win10 Lisans Sorunu

Kodla Büyü

btr23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar mersin ekibinin hazırladığı win10 v5imajını yükledim windows şuanda lisanslı görünmüyor benzer durumu yaşayan çözümü bilen var mı?

win10 a geçmeden GATHEROSSTATE programı ile win8 in aktivasyonunu yedekleyip daha sonra oluşan dosyayı win 10 kurduktan sonra
"C:\ProgramData" şeklinde elle yazabilirsiniz. Program Data>Microsoft> Windows>ClipSWC>GenuineTicket
buraya atmanız gerekiyordu.
microsoft sadece win8 den win10 a upgrade işlemine izin veriyor lisansı korumak için
aksi halde imaj atarak yada yeni kurulum yaptığınızda ancak yukardaki yöntemle aktivasyon yapabilirsiniz.

Faz2 'de windows 10 a geçen arkadaşlar, memnun musunuz? artıları eksileri nelerdir?

GenuineTicket işleminden sonra hala etkinleştirme sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Bu durumun sebebi MEB Fiberin windows etkinleştirmelere ulaşımı kısıtlamasıdır. farklı bir wifi hattından etkinleştirme yapabilirsiniz. Ben telefonu hotspot yaparak etkinleştirdim.

Sayın arkadaşlar öncelikle cevaplar için teşekkürler. Ben konuyu açtıktan sonra biraz uğraştım hallettim. Toolwiizi pasif yaptım internetten kmspico 2017 indirip çalıştırdım sorun düzeldi tekrar toolwizi aktif yaptım. Halledemeseydim @bidene hocamın yöntemi uygulayacaktım.

Sayın arkadaşlar öncelikle cevaplar için teşekkürler. Ben konuyu açtıktan sonra biraz uğraştım hallettim. Toolwiizi pasif yaptım internetten kmspico 2017 indirip çalıştırdım sorun düzeldi tekrar toolwizi aktif yaptım. Halledemeseydim @bidene hocamın yöntemi uygulayacaktım.

kmspico 2017 illegal yöntem değil mi?

hocam siz yine legal yöntemi deneyin.
devlet lisanslara para vermiş almış boşa gitmesin.

win10 a geçmeden GATHEROSSTATE programı ile win8 in aktivasyonunu yedekleyip daha sonra oluşan dosyayı win 10 kurduktan sonra
"C:\ProgramData" şeklinde elle yazabilirsiniz. Program Data>Microsoft> Windows>ClipSWC>GenuineTicket
buraya atmanız gerekiyordu.
microsoft sadece win8 den win10 a upgrade işlemine izin veriyor lisansı korumak için
aksi halde imaj atarak yada yeni kurulum yaptığınızda ancak yukardaki yöntemle aktivasyon yapabilirsiniz.
Hocam bu program ile win 8.1 den key aldım. win 10 yükledim daha sonra keyi gösterilen win yoluna yapıştırıyorum. Bilgisayarı kapayıp açınca siliniyor. sebebi ne olabilir lütfen acil????

Hocam kapatıp açmadan aktivasyon yapın

Hocam olmadı nedense.

Win 8.1 (faz2 amd) yüklü sistemde GATHEROSSTATE64 programı ile dediğiniz şekilde dosyayı aldım. ET5 win 10 yükledim. Kapatmadan dosyayı klasöre atıp etkinleştir dememe rağmen etkinleştirilemedi uyarısı alıyorum telefonun internetinden bağlanmama rağmen.

Böyle bir sıkıntı yaşayan var mı, nerde hata yapıyorum?

Geri