ET Windows 10 Etkinleştirme

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaşlar. faz1 tahtalara yeni ssd takıldı. ilçe den win10 imaj verdiler onu yükledim. ancak windows etkinleştirme uyarısı alıyorum. nasıl yapabiliirm
şimdiden tş ederim

Her tahta ayrı ayrı yerinden sökülüp arkasındaki windows etiketinde yer alan keyi girip etkinleştireceksiniz. oem-key olduğu için, bu işlemi bir kez yaptıktan sonra bir daha yapmanıza gerek kalmayacak. Tavsiyem önce bütün tahtalardaki etiketlerin net olacak şekilde fotoğraflarını çekin. Sonra fotoğraflardaki keylerle etkinleştirme işini gerçekleştirirsiniz. Yalnız faz-1 ler gerçekten çok ağır. 3-4 kişi söküp tutarken siz fotoğrafını çekince geri takarlar. O nedenle önce fotoğraflarını çekin dedim. Ekip çalışması gerekli :)

Faz1 tahtalarda key bios'a gömül değil. (Faz2'de biosa gömülü)
Faz1'de tahtanın arkasında windows 7 lisans etiketi var. O etiketteki key'i yazdığımda windows 10 kabul etmişti. Şimdilerde meb hattı izin vermiyor. Mobil veri ile etkinleştirmek gerekiyor. O etikete ulaşmak da çok zor. 2 kişi tahtayı çıkaracak 3. kişi etiketin resmini çekecek falan. Zor iş. Ama bir kereye mahsus.
Bir de windows 7 pro lisansı windows 10 pro'da çalışır. Home olmaz.

Bu aralar Windows etkinleştirme sunucuları çalışmıyor. Telefonun netiyle bağlanmalısınız.

Geri