Etab 5 güncelleme

Kodla Büyü

Rebellian

Üye
Sevgili öğretmenlerim 15 dk önce tablete yeni bir güncelleme geldi otomatik olarak indirip kurdu fakat tablet açılış ekranında takılı kaldı bilgisi olan var mı

Şimdi kontrol ettim eşimin tableti de general mobil yazısında takılı kalıyor.Düzelmezse formatlamak lazım.

aynı sorun bende de var sürekli açılmaya çalışıyo general mobile yazısından ileri gidemiyo sonra tekrar tekrar aynı şeyler.
şarjdayken elektrik gidip gelmişti. ondan sandım ama demek ki güncelleme var.

yahu tabletı acık bıraktım yattım kalktım tablet acılmıyor general mobıle yazısı donup donup duruyor!!! :verymad: :verymad: ACma tusu+ses acma tusuna basınca da bısey degısmıo ayrıca sarj almıo napcaz?

3 tuşa birden basılı tutup kapatabilirsiniz fakat ben formatta attım değişen birşey yok 4447555 aradım bu sorun sadece sizdedir yarın servise gönderin diyor

güncelleme sonunda benim tablette açılmıyor..formatladım,sistemi yeniden başlattım olmuyor..sanırım güncelleme dosyasında sıkıntı vardı..şimdi binlerce tablet servise gidecek..yapacakları iş bu kadar anca...beceriksizler.

Format işe yaramadı. Gitti tablet. Rom yükleme imkanı var mı.
Bizden onay almadan neden güncelleme yapıyor ki

Bence beklemeli recovery de yapılacak olsa önce sorumlu birimin cevabını duymali bu hata giderilmezs e alternatif ;) yollara bakılmalı telaş yok bekliyek görek ;)

Az önce 444 7 555 ile görüştüm genel sorunmuş, yarın düzelmezse tekrar arayın duruma göre servise gönderin diyorlar.Düzeleceği de yok gibi

İnsaallah yarincocuklar toplanip toplanip gelmezler isin yoksa ugras,arkadaslar recovery yapmayin denedim olmuyo recovery oluyo ama simge donup donup duruyo.bari bilgilerinizgitmesin

Açılmayan tablete uzaktan müdahale/güncelleme olamayacağı için en iyi çözüm dosya şeklinde sunulacak düzeltilmiş güncellemeyi (sunarlar herhalde) kablo aracılığı ile yüklemek olacaktır. Bu işlem de her tablete tek tek yapılacağından biraz baş ağrıtır gibi...

bugün açılmayan tablet şikayetleri arttı, artık nasıl bir günceleme attılarsa :)

takipteyiz bakalım....

Bu kadar da beceriksiz olunmaz ki önce başka bir tablette denesene kardeşim. Çalışan tableti bozmak büyük yetenek. Resette çözmüyor işi.

Kablo ile dosyayı nasıl atacaksınız. Tabletlere usb bağlantısı da yapılamıyor ki. Güncellemeden sonra uçmayan tablet var mı??

Ben olacagi soyleyim yarin youtube da root videosu rekor kiracak 20 tl ye root atilacak mdm den millet kirtulmaya baslayinca resmi yazi cikarilip haydi btrlerim rootlu tabletleri servise gondertin toplayin milletten diyecekler

Vay arkadaş. Denemeden güncelleme mi dağıtılır, hem de otomatik güncelleme.

Üstelik ne bi açıklama ne bi duyuru :verymad:

Ben de acaba benim tablete özel bir sorun mu diye düşünürken burada gördüm. Bu akşam açık olan ve internete bağlı olan tüm E tab 5'ler servis dışı kalmıştır. Çok başımız ağrıyacak.

benim ufaklık oynadı da bozuldu sandım, meğer herkesde aynı sorun var. Bin yılın başı tableti açık unuttuk onda da arızalı güncellemeye denk geldi iyi mi, bravo MEB, bravo Telpa ve General Mobile :alkis:

Geri