ETAP (Etkileşimli Tahta Anahtar Programı)

Kodla Büyü
Kolay gelsin hocalarım.kuramayan arkadaşlar için admin oturumunu açıp ordan etkullanici oturumuna administrator yetkisi verdikten sonra bilgisayarıma sağ tıklayıp yönet>kullanıcılar>etkullanici dısındakilere sag tıklayıp özellikler>hesap devre dışı check ini işaretleyin,pc yi resetleyip etkullanici adını gırerek kurulum yapın.önemli administratoru devre dısı bırakmadan önce etkullaniciya admin yetkisi vermezdeniz pc ye hıc bır şey kurup yukleyemezsınız onun için mutlaka ilk kısmı kaçırmayın...

yarın bunu deneyeceğim.

Bilgisayarımda kilitli ekran geldikten sonra usb belleği takıyorum, bağlandı demesine rağmen masaüstü açılmıyor, ne yapmalıyım?

Öğrenciler FAZ-1 Windows 7 yüklü tahtalarda programın açığını bulmuşlar. Flaş disk kullanmadan açıyorlar. Nasıl yaptıkları ile ilgili net birşey söyleyen yok.. Galiba Tablet pc giriş ayarları ile ilgili kısımdan yapıyorlar.

Hocam kurdum tahtaya flaş oluşturmayı açıyorum flaş'ları görmüyor hiçbirini tüm sürücülerde eksiksiz kurulu yardım edermisiniz ?

Öğrenciler FAZ-1 Windows 7 yüklü tahtalarda programın açığını bulmuşlar. Flaş disk kullanmadan açıyorlar. Nasıl yaptıkları ile ilgili net birşey söyleyen yok.. Galiba Tablet pc giriş ayarları ile ilgili kısımdan yapıyorlar.

bir öğretmenin şifresini öğrenmişlerse flash belleksiz girebilirler

Hocam uygulama şuan çalışmakta mıdır?
ETAPyukleme.exe ile akıllı tahtaya kurulum yapıldı fakat ETAPanahtar.exe denediğim bellekleri görmüyor dolayısıyla USBanahtar oluşturamıyoruz.

9aYLQN.png

hocam programı yanlışlıkla okul pc sine kurdum ve acamıyorum.acil yardım lütfen.
usb oluşturuyorum açılmıyor.
ne şifre verdim hatırlamıyorum.
5423944988
verdiğim şifrede acmıyor

Son düzenleme:
Geri