Etkileşimki Akıllı Tahta Sınıf Notu Programı

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Merhaba arkadaşlar, her hafta sınıfları hızlıca dolaşıp sınıflara Etkileşimli Tahta Kullanım Notu vermek istiyorum, akılımda şöyle bir program var, sınıflar olacak ve bazı kriterler olacak mesela tahtanın dış yüzey temizliği, dokunmatik temizliği, beyaz tahta temizliği gibi. Ben bu kriterlere sınıfa girince hızlıca not verip bu kriterlerin ortalamasına göre sınıf notu oluşmasını istiyorum. Bütün sınıflar aynı çizelgede olacak.
Bunu nasıl yapabilirim, excel de otomatik yapan basit bir düzenleme yapabilirmisiniz?
Teşekkür ederim.

Ben her sınıfa tablo şeklinde birdokuman yolluyorum nöbetçi öğrenci ile sorun varsa yazıyorlar yoksa yok diyorlar bence böyle birşey yapmaniza gerek yok.kendinizi yorarsnz.

bravehard2010' Alıntı:
Ben her sınıfa tablo şeklinde birdokuman yolluyorum nöbetçi öğrenci ile sorun varsa yazıyorlar yoksa yok diyorlar bence böyle birşey yapmaniza gerek yok.kendinizi yorarsnz.

Doğru diyorsunuz hocam bende zaten sınıflara form gönderiyorum ama zıvanadan çıktılar artık, servis bile illallah etti, kasti olarak tahtaları çiziyorlar, yüzde 90'ı çizik dolu tahtaların, plastikleri ve kilitleri kırıldı. En azından böyle bişi yaparsam belki gözleri korkar sonuçta not olacağı için ve dikkat etmezler ise ücretde ödeyeceklerinden zarar vermezler tahtalara.

zodiac' Alıntı:
bravehard2010' Alıntı:

Doğru diyorsunuz hocam bende zaten sınıflara form gönderiyorum ama zıvanadan çıktılar artık, servis bile illallah etti, kasti olarak tahtaları çiziyorlar, yüzde 90'ı çizik dolu tahtaların, plastikleri ve kilitleri kırıldı. En azından böyle bişi yaparsam belki gözleri korkar sonuçta not olacağı için ve dikkat etmezler ise ücretde ödeyeceklerinden zarar vermezler tahtalara.
Hocam formu nasıl oluşturdunuz . Örneğini yükleyebilir misiniz acaba?

Geri