Etkileşimli Tahtadan Ses Çıkıyor ve Kırmızı Işık hızlı yanıp sönüyor.

Kodla Büyü
açılmaya başlarken mi oluyor hep mi devam ediyor yoksa et açılmadan geri mi kapanıyor. hocama katılıyorum biraz ayrıntı ver

benzer problemi iki tahtada yaşıyoruz. güç düğmesine basıyoruz ama tahtata hiçbir görüntü açılmıyor. güç düğmesine basınca tuşa basma sesi geliyor ama açılmıyor akıllı tahta. ertesi gün deneyince açılıyor başka zaman tekrar açılmıyor. buna ne sebep olabilir acaba

benzer problemi iki tahtada yaşıyoruz. güç düğmesine basıyoruz ama tahtata hiçbir görüntü açılmıyor. güç düğmesine basınca tuşa basma sesi geliyor ama açılmıyor akıllı tahta. ertesi gün deneyince açılıyor başka zaman tekrar açılmıyor. buna ne sebep olabilir acaba
Güç kartı ya da tuş kartı

fişi çekin, güç düğmesine uzun basın, saçma ama fişi duvarı dokundurup topraklayın
statik elektrik boşalsın açılıyor, bizim tahtalarda.

aynı şey bizim başımıza gelmişti seneler önce 2. faz, vestelden gelen kişiyle beraber akıllı tahtayı indirdik ve içinde bir kart vardı sanırım güç kartıydı onu değiştirdik düzeldi,

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi ET 'de böyle sorun var. Bir fikri olan var mı?
hocam power düğmesine bastığınızda ops nin fan sesi geliyor mu? Geliyorsa en kısa çözüm hdmi ile laptop bağlayıp görüntü alabiliyor musunuz kontrol etmek? görüntü gelmiyorsa ops çalışıyor ama tahta kısmının güç kartında sorun olması kuvvetle muhtemel.

faz2 lerde aniden kapanma ve bir süre açılmama sorunu son zamanlarda fazlalaşmaya başladı arkadaşlar.. bu besleme kartındaki bir arıza nedeniyle oluyor. tamiri mümkün bu arızanın..
Gaziantepte Muhammed Hoca, İzmirde apvizyon, İstanbulda ben bu arızaları çözüyoruz.. Vestel değişim diyerek yüksek ücretler alıyor..
Zaten elektronikte hemen değişim yapılmaz, önce tamir edilmeye çalışılır..

faz2 lerde aniden kapanma ve bir süre açılmama sorunu son zamanlarda fazlalaşmaya başladı arkadaşlar.. bu besleme kartındaki bir arıza nedeniyle oluyor. tamiri mümkün bu arızanın..
Gaziantepte Muhammed Hoca, İzmirde apvizyon, İstanbulda ben bu arızaları çözüyoruz.. Vestel değişim diyerek yüksek ücretler alıyor..
teşekkürler hocam.. biz de olmasa ilimizde tamir konusuna bakan bazı mtal'ler var onlara yönlendireceğiz.

teşekkürler
Güç kartı arızası. O değişince düzelir.
teşekkürler..

Geri