Etkileşimli sınıf yönetimi ders işleniş gözlem formu

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar.. Bir öğretmenimız fatih projesi etkileşimli sınıf yönetimi uzaktan eğitim kursunu başarıyla bitirmiş. Etkileşimli sınıf yönetimi ders işleniş gözlem formunu doldurmamız gerekiyor. Formu ben mi dolduracagım yoksa ben dersini gözlem yapıp formu kendisi mi doldurması gerekiyor?

bu formu doldurup bize vermesi, bizim de toplu bir halde il eğiticilere göndermemiz mi gerekiyor arkadaşlar?
bilgisi olan var mı?

BTR'nin doldurup okulundan sorumlu ilçe BTR'sine göndermesi gerekiyor hocam. Öğretmene de imza attıracaksınız ama unutmayın

zeymera' Alıntı:
BTR'nin doldurup okulundan sorumlu ilçe BTR'sine göndermesi gerekiyor hocam. Öğretmene de imza attıracaksınız ama unutmayın

Bir de sınıf içi uygulama formu var hocam? o da mı aynı şekilde?

zeymera' Alıntı:

Yanlışınız var sayın hocam. Rehberliğine girdiğiniz öğretmene boş formu verirsiniz, öğretmen karşılaştığı sorunlar/önerileri/öğrenci gözlemleri gibi bütün bölümleri doldurur ve imzalar. Siz de imzalarsınız. Müdür imzası ve mühür ile taratıp il koordinatörünüze ulaştırırsınız.

Formu siz doldurmazsınız.

zeymera' Alıntı:
Niye biz dolduruyoruz o formu anlamadım. formda "ders işlenişinde karşılaştığınız sorunlar." "Bu yöntemler tekrar ders işler misiniz" gibi ifadeler var. Bence öğretmen dolduracak.

Ekli dosyalar

• Doküman 7 - Ders İşlenişi Gözlem Formu boş.rar
    7.3 KB · Görüntüleme: 106
Geri