Etkileşimli tahta birden kapaniyor

Kodla Büyü

mavimali

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar bir kaç sorum olacaktı.
Etkileşimli tahta bazen çok olmuyor 2 defa denk geldi aniden kapanıyor ama normalde sınıfta elektrik var lambalar yanıyor tahtanın ışığı kısa süreliğine gidiyor sonra sürekli olarak kırmızı yanıp sönüyor açma kapama tuşuna basınca tahta açılmıyor tek çare fişi çekip biraz bekleyip tekrardan açılıyor bunu niye yapıyor olabilir tahtada mi yoksa elektrik alt yapı sorun olabilir.tahta faz2 tahta.

Faz2 tahta win10 kurduktan sonra dokunmatik driver nereden indirebilirim

Çok teşekkür ederim

aynı sorun bizim okulda bir tahtada var. servisi çağırdım modülü söküp gittiler. zannedersem modülü değiştirecekler.

mavimali' Alıntı:
win10 dokunmatik driver nereden bulabilirm arkadaşlar elinde olan paylaşabilir mi
D sürücüsü içerisinde vardır hocam tüm tahtaların .. gizli olabilir gizli klasörleri göster diyin

kapanıp açılması kısa devre filan yapıyor olmasın kamera sistemi filan .sadece tahmin başıma gelmedi

vaz1 veya faz 2 olması lazım arkadaki modüllerde sıkıntı var servis değiştiriyor bizim tahtalarda da oldu. ben de hepsini değiştirdim.

Kamera bağladık tahtaya sonra birden kendi kendine kapandı , zar zor açılıyor, açılıncada 3-5 sn sonra kapanıyor, güç düğmesine basılınca tekrar açılıyor, devamlı bu şekilde , sorun elektrikselmidir? çözümü bilen var mı?

Kamera bağladık tahtaya sonra birden kendi kendine kapandı , zar zor açılıyor, açılıncada 3-5 sn sonra kapanıyor, güç düğmesine basılınca tekrar açılıyor, devamlı bu şekilde , sorun elektrikselmidir? çözümü bilen var mı?
Kamera takınca kapanma olayı bizdeki bir tahtada da var. Sebebini bulamadım.
Isınınca kapanan 1-2 tahta vardı. Onların soğutucu pervanesinin altındaki alüminyum kanatçıklar tozla dolmuştu, temizleyince düzeldi.

Geri