Etkileşimli Tahtada Win 10 Güncelleme Kapamak

Kodla Büyü

2011fettah

Aktif Üye
Arkadaslar ne yaptıysa okuldaki birkaç tahta güncellemeyi açıyor. ve başlangıçta onarım hatası veriyor. ben onarım hatasını güncelleme açmaya bağlıyorum. Çünkü diğer tahtalar güncellemeyi açmıyor ve gayet güzel açılıyor. Bu sorunu çözebilen var mı?

Arkadaslar ne yaptıysa okuldaki birkaç tahta güncellemeyi açıyor. ve başlangıçta onarım hatası veriyor. ben onarım hatasını güncelleme açmaya bağlıyorum. Çünkü diğer tahtalar güncellemeyi açmıyor ve gayet güzel açılıyor. Bu sorunu çözebilen var mı?
Hocam, bizde de okuldaki bir bilgisayarda onarıma hazırlanıyor sorunu oluştu.
Fakat sistem, onarım ekranında kalıyor. Hiçbir seçenek ile sorun çözülmüyor. O yüzden BIOS üzerinden çözmem gerek.
Formata gerek kalmadan bir yol var mıdır?

Son düzenleme:
Hocam, bizde de okuldaki bir bilgisayarda onarıma hazırlanıyor sorunu oluştu.
Fakat sistem, onarım ekranında kalıyor. Hiçbir seçenek ile sorun çözülmüyor. O yüzden BIOS üzerinden çözmem gerek.
Formata gerek kalmadan bir yol var mıdır?
hocam aynı sorunu ben öğretmen laptopunda yaşadım, güncellemeden kaynaklı, sistem geri yükleme yapınca düzeldi, ama güncelleme hala var, yine yapar mı bilemiyorum.

hocam aynı sorunu ben öğretmen laptopunda yaşadım, güncellemeden kaynaklı, sistem geri yükleme yapınca düzeldi, ama güncelleme hala var, yine yapar mı bilemiyorum.
Hocam, maalesef sistem geri yükleme de yapılamıyor. Sistem geri yükleme için yönetici hesabı gerekli uyarısı veriyor ama seçenek olarak yönetici hesabı görüntülenemiyor.
Sanırım buna sebep olan şey ya Time Freeze ya da hardisk'teki fiziksel bir problem...

Time Freeze'i yükledikten sonra Windows Update'i kapatmayı unutmuştum.

Bir de bilgisayarın harddiski daha önce de sorun çıkarmıştı.

Şu an windows, otomatik onarım ekranında kalıyor, onarım ekranındaki hiç bir seçenek de uygulanamıyor.

Son düzenleme:
Geri