Etkileşimli tahtalar için harika bir kaynak deposu..

Kodla Büyü

61>34

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu bir reklam yazısı değildir. Önereceğim sayfa ile uzaktan yakından alakam yoktur. Fatih Projesi okullarında görevli BTR arkadaşlar öğretmenlere kaynak olarak geniş bir yelpaze sunan bir site ile karşılaştım. Bu sitede her branş öğretmeni kaydolup flash belleğine yükleyeceği Z-Kitap uygulaması ile bir çok yayınevinin konu anlatımlı ve soru bankasını elinde tutabiliyor. çalışma mantığı olarak sadece flash belleğe aktarıldığında çalışan uygulamayı birebir test ettim ve gerçekten fason uygulamalara benzemeyen güzel bir kaynak. adres:

http://www.isleronline.com/

her öğretmen önce branşını seçip sonra kaydoluyor, cep telefonuna gelen uygulama anahtar kodu ile üyeliğini tamamlayıp uygulamayı flash belleğine indiriyor. istediği sınıfta flash belleğini takıp uygulama ile istediği yayınevine ait kaynağı dersinde kullanabiliyor. okulunuzdaki öğretmenlere tavsiye edebilirsiniz. ilkokuldan liseye kadar bütün dersler var nerdeyse. ayrıca ücretsiz

ilgilenen arkadaşlara duyrulur..

etkileşimli tahtalar kadar verimli olmasa da projeksiyon kullanılan her sınıfta kullanılacak bir uygulama. yani ortaokullar ve ilkokullarda da kullanılabilir..

tek eksik tarafı bilişim teknolojilerine ait ders bulunmaması, ama MEB bile bizi dikkate alıp kitap vermiyorsa elin adamına sitemde bulunmak da ne kadar doğru olur, işte orasına bilemiyorum.. :?

61>34' Alıntı:
tek eksik tarafı bilişim teknolojilerine ait ders bulunmaması, ama MEB bile bizi dikkate alıp kitap vermiyorsa elin adamına sitemde bulunmak da ne kadar doğru olur, işte orasına bilemiyorum..

:alkis: :alkis: :+1: :+1:

Başvuruyu yaptım. Öğretmen belgesi istediler. Whatsapp numarasına personel kartımı gönderdim. Kabul edip onayladılar...

Geri