Etkileşimli Tahtalar için MAKS ( Mersin Akıllı Kilit Sistemi)

Kodla Büyü
geçen sene tahtalara kurmuştum. sorunsuz çalışıyordu. bu sene 2 tahtaya format attım. tekrar aynı kurduğum flashtan kurdum maks'ı. ama bi türlü kilit ekranını geçemedim. sorun ne olabilir?

iyi günler. maks programını 2 farklı okula kurulu ve şifreleri farklı. telefondan karekod tanımlarken 2 farklı okul ve 2 farklı şifreyi nasıl tanımlarım.biri tanımlıyken diğerini tanımlamak istediğimdi geçersiz barkod uyarısı veriyor.

1 yıldır ETA 1.7 kullanıyorum. Hiç bir problem yok. Flash ile kullanım için, bu programı tavsiye ederim.

1 yıldır ETA 1.7 kullanıyorum. Hiç bir problem yok. Flash ile kullanım için, bu programı tavsiye ederim.

hocam sisteminiz nedir?

Ben önceden kullanıyordum bu sene sorun çıkarmaya başladı büyük ihtimalle güvenlik sorunu olduğu için program deaktif olmaya başladı. Artık e kilit kurdum kullanıyorum sıkıntı yok gayet iyi
E kilit için iki sorum var
Bütün öğretmenlere tek mobil anahtar tanimlasam herkes kendi telefonundan o anahtarla aynı anda giriş yapsa yapabiliyorum? Yoksa hepsine ayrı ayrı mobil anahtar mı atamak zorundayım ?

Aynı şey web anahtar içinde geçerli . Tek web anahtar ile öğretmenler aynı link üzerinden giriş yapabilir mi?

Tek anahtar yeterliymiş hocam e kilit konusunda konuşuldu.
Sadece web link anahtarlar sunucuda yoğunluk yaptığı için bazen sorun oluyormuş giriş

Geri