Etkileşimli Tahtalara Lisanslı 'McAfee LiveSafe' Sınırsız Cihaz Özelliği

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Bir arkadaştan duydum şirketlerde bundan sadece bir tane alıp diğer bilgisayarlara da kuruyorlarmış hiç bir virüs, musallat, kısayol virüsü falan sıkıntı kalmamış, Mcaffe'nin sınırsız cihaz özelliği sayesinde tüm akıllı tahtalara kurmak mantıklı..1 yıllık,Fiyatı da 149,95 TL. Sınırsız cihaz kısmından kastedilen galiba aynı ağ üzerindeki bilgisayarlar diğer türlüsü mantıksız zaten...Arkadaş, sen de okuluna kur rahat et dedi..Ben de denemek istiyorum. Fikri olan varsa yazmasını isterim... Linki de vereyim..Lisanstan sadece bir tane almak yeterli
http://tr.mcafeestore.com/urunler/live-safe

Bugün satın alacağım sonuçları sizle paylaşırım. Eğer olumluysa sadece 149.5 TL ye büyük bir sorundan kurtulmuş oluruz.

bu sadece web koruması mı acaba. kısayol virüsü gibi bi kaçtene baş belası var, onları bile engellese yeter.
sınıfsız kullanıcı tam olarak ne anlama geliyor.

Bugün mcaffe tr store web sitesinden almaya çalıştım kredi kartında hata var falan dedi ama hiç hata yok anlamadım gitti bu arada kısayol virüsü falan hepsini hallediyormuş

Tahtalarda koruma programları var timefrezee, deepfrezee vb... bunlarla birlikte ücretsiz bir antivirüs yazılımı Avira, 360 Total Security, Avast....gibi kurulursa sorun kalmaz.
Bu paraları vermek bana göre çok gereksiz geliyor. :)

Geri