Etwinning Projeme Kurucu Ortak Arıyorum.

Kodla Büyü

bilisim43

Aktif Üye
Merhaba değerli meslektaşlarım. Bu sene Etwinning'te bir proje yapayım dedim. İlk defa yapacağım için kurucu bir ortağa ihtiyacım var. Projem " Kodlama Öğrenmenin Yaşı Yok" Yaş Grubu : 16-19

logo.fw.png

yaş grubunuz ortaokula hitap edecek şekilde sonradan karar verirseniz irtibata geçebiliriz hocam.

Bizim de şu anda 2 tane aktif, kodlama ile ilgili projemiz var. Kodlama öğrenmenin yaşının olmadığı ile ilgili bir proje 6-18 yaş aralığında da planlanabilir. Bir öneri olarak...

Meslek lisesi ogretmeniyim 2009 dan beri robotik ve kodlama ile profesyonel olarak ilgileniyorum. Robkod dernegi adina kurum ve kuruluşlara arge ekibi hizmeti veriyorum. FLL (First Lego Lig) programlama jurisi olarak gorev aliyorum. Yapay zeka nesnelerin interneti makina ogrenmesi gibi konularda calisma yapmakda ayni zamanda egitim meteryalleri gelistirmekdeyim. Etwinning de 1 kurucu projem var fakat pandemi nedeni ile erteleyecegiz sanirim. Ihtiyac olur ise gelebilirim..

Meslek lisesi ogretmeniyim 2009 dan beri robotik ve kodlama ile profesyonel olarak ilgileniyorum. Robkod dernegi adina kurum ve kuruluşlara arge ekibi hizmeti veriyorum. FLL (First Lego Lig) programlama jurisi olarak gorev aliyorum. Yapay zeka nesnelerin interneti makina ogrenmesi gibi konularda calisma yapmakda ayni zamanda egitim meteryalleri gelistirmekdeyim. Etwinning de 1 kurucu projem var fakat pandemi nedeni ile erteleyecegiz sanirim. Ihtiyac olur ise gelebilirim..
Projem geçerse irtibat kuralım hocam. Sizin gibi deneyimli arkadaşlara ihtiyacımız var.

Unutmusum ana sinifindan universite duzeyine kadar robotik kodlama egitimi veriyor ve devlet okullarina yarismalar icin danismanlik yapiyorum

Geri