Euro 2015 Milli takım forması

Kodla Büyü

baybayrak

Site Gezgini
Bu konu biraz gündem dışı ama günlerden de pazar hem de milli bir mevzu, onun içinde gider diye düşündüm.
Milli takımımızın kendine has, modern çizgiler taşıyan, pazar günü bunu giyeyim de kafeye, çarşıya, AVM ye öyle gideyim diyebileceği bir forma tasarımı hiç olmadı. Almanlar 5 yılda 10 yılda bir yılın modasına uygun hatta bir adım ötesinde yeni tasarımlarla çıkıp bunu dünyaya satıyor. Sokakta çocukların, gençlerin ti-şört olarak keyifle giyeceği bir tasarım milli takımımızın marka olması için gerekli ...Bunu Galatasaray, Fenerbahçe vs yapıyorsa Milli takım da yapmalı..Benim 2015 Avrupa şampiyonası için milli formalarına ufak dokunuşlarım oldu....üç renk kırmızı ...siyah ....turkuaz....Hani Nasreddin Hoca diyor ya " Ya tutarsa" o misal belki birileri görür, ya hakkaten biz bunu yapmalıyız der diye burada sizlerle paylaşıp, beğeninize sunuyorum....
.

.

.

en alttaki fransa forması sandım hocam :) ama fikrinize katılıyorum, tasarım açısından heyecanla bekle ne çıkacak diye, dümdüz kırmızı yada dümdüz beyaz forma çıkarsınlar paintle yapmış gibi sonra da satış yapmayı beklesinler.. pes.. :-1:

mesut_steel' Alıntı:
en alttaki fransa forması sandım hocam :) ama fikrinize katılıyorum, tasarım açısından heyecanla bekle ne çıkacak diye, dümdüz kırmızı yada dümdüz beyaz forma çıkarsınlar paintle yapmış gibi sonra da satış yapmayı beklesinler.. pes.. :-1:
Hocam ben tasarımcı değilim bunu yapabiliyorum...memlekette bi dünya tasarımcı var ...ben cidden merak ediyorum neden bi tanesi bi pazar günü ya milli takıma bi forma çalışayım demez....ünlü tasarımcılardan biri tweter da bi tasarım paylaşsa o olay olur ....hem de bi şeyi başlatmış olur...ben de o niyetle paylaştım dedim ya ya tutarsa bakarsınız bi kamu oyu oluşur da karar verici konumundaki birileri bunu konuşur...

Geri