Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

EV INTERNETI TAVSIYESI

Konu, 'İnternet Servis Sağlayıcı Sorunları ve Tavsiyeleri' kısmında computeredi tarafından paylaşıldı.

Etiketler:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. computeredi

computeredi Site Gezgini

Arkadaşlar eve internet almayı düşünüyordum tavsiye edebileceğiniz kampanya var mı acaba? Mobil + ev interneti şeklinde de olabilir.

2. Buzkırıcı

Buzkırıcı Hiperaktif Üye Hiperaktif

2 sene superonline kullandım.Su an yeniledim.59.90 iki sene boyunca.Ne ttnet ne vodafone açıkçası güvenemedim.Turkcell interneti 2 sene boyunca hiç kesilmedi.Kota bitse bile cayır cayır çalışıyor.Farketmiyorsun bile hızın düştüğünü.

3. ayhangunes

ayhangunes Seçkin Üye Seçkin Üye

Turk.net

omd bunu beğendi.
  4. aradaugrarim

aradaugrarim Seçkin Üye Seçkin Üye

Uzun süre Turksat, 3 yıl sorunsuz şekilde TurkNet kullandıktan sonra fiyatı artırdıkları için Netspeed in en ucuz paketi olan 16Mbit/75AKN/Yalın Adsl 44TL ye geçtim. 3 aydır sorun yok. Çok yoğun download yapan bir kullanıcı değilim, günlük işlemler ve video-Tv izlemek için hem hız hem de kota rahatlıkla yetiyor.

Türksat Fiyatlar epey arttı, alt yapı varsa olabilir, TV+İnternet 49,99TL den başlıyor.
    TürkNet tek paket, hız ve AKN sınırsız 64,99TL
    Netspeed, fiyatı uygun olsun ortalama bir kullanıcıyım derseniz 44TL, Üst paketlerde mevcut

Uzun zamandır ev interneti için TT ye bulaşmadım, Mobil+Ev İnterneti tarifeleri uyguna gelebilir.

5. computeredi

computeredi Site Gezgini

Cok teşekkür ederim arkadaşlar, kullananlardan tavsiye almak iyi oldu..

6. gokhanbicer

gokhanbicer Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar daha önce kimse kodu kullanmadı. İlk defa yazıyorum. birkaç kişi de bu linkten abone olursa çok memnun olurum.

Abone olanlara gerçekten çok çok teşekkür ederim. Faturalarımı düzenli ödüyorum.

aşağıdaki linkten abone olursanız 1 ay size 1 ay bana fatura çıkmıyor. 65 TL kâr elde etmiş oluyoruz.

Telefonla başvurursan (0850 288 80 80) davet kodu: CHC32FA49LB

İnternetten başvurursan bağlantı:https://turk.net/p/CHC32FA49LB -- Şu anda taahhütlü internetin varsa ve başvurmak istiyorsan: www.taahhutsayar.org/?PromoCode=CHC32FA49LBF

7. klmno

klmno Süper Üye Süper Üye

Netspeed

8. gzegen

gzegen Seçkin Üye Seçkin Üye

Turk.net e dair cok memnun olanda var sikayet edende o nedenle iyi arastirmak lazim

Bendede fiber superonline var 25mbit tv+ 69.90 cok memnunum tavsiye ederim

9. AKADEMİA

AKADEMİA Süper Üye Süper Üye

10. ahmet255

ahmet255 Site Gezgini

Turknet de AKN sorunu yok kullanan arkadaşlarım memnun.
    Ben de Ttnet var taahhüt bitince geçmeyi düşünüyorum.

11. quashpack

quashpack Aktif Üye

5 aydır netspeed kullanıyorum. 75Mbit / 200gb AKN 58 tlye kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım

12. mrtsntrk

mrtsntrk Site Gezgini

Hocam açık söylemek gerekirse tüm servis sağlayıcılarını kullandım. Aralarında en iyisi diye bir şey yok. Eğer ADSL ve VDSL kullanıyorsanız tüm servis sağlayıcıları TürkTelekom'un alt yapısını kullanmak zorundalar ve bu yüzden kesinlikle ping ve kopmalar olabiliyor. Fiber altyapısı var ise buna lafım yok ama yine de bilerek yapılan bir yavaşlamalar söz konusu. Hele ki AKN (Adil Kullanım Noktası) önceki adıyla AKK (Adil Kullanım Kotası) baş belaları olduğu sürece İnternet alsanız dahi kullanırken sözde adil deniliyor ama alakası bile olmayan kişilerden ekstra para koparma peşinde olan aç göz şirketler tarafından oluşturulan bir sömürge şekli bence. Çünkü bu konu hakkında bilinçsiz insanlara Sınırsız İnternet adı altında aslında görünmeyen AKN baş belası ile birlikte internet sağlanıyor ama insanlar bundan haberdar olmadan alıp kullanıyorlar. Uzun lafın kısası İnternet alacaksınız 2019'u beklemenizi tavsiye ederim. Çünkü AKN kalkacak ve yerine ne gelecek bilinmiyor ama tahminimce İnternet hızları düşürülüp fiyatlar kabaracak. Servis sağlayıcıları TürkTelekom'un alt yapısını kullandığı sürece sömürge devam edecek. Dış ülkelerde İnternet ucuz bizim ülkemizde 60 TL'den başlayıp 300 TL hatta 1000 TL'ye kadar gidiyor. Ucuz ve hızlısı varken neden pahalı fiyatlar ödeyeyim? diyorsanız maalesef ucuz da fiyat ödeseniz pahalıda ödeseniz size verilen o hız değerlerinin kat kat altında İnternet kullanacaksınız. Neyse çok konuştum ama ben SpaceX İnternet'i bekliyorum. Hayırlı günler.

13. omd

omd Hiperaktif Üye Hiperaktif

Turk.net iyidir. Yavaş yavaş kendi altyapısını da geliştiriyor adamlar. TTnet altyapısı kullandığı yerlerde de limitleri ttnet'ten iyi veriyorlar.

14. ayhangunes

ayhangunes Seçkin Üye Seçkin Üye

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal