Ev İnternetinde başka firmaya son ay nasıl geçerim?

Kodla Büyü

Reyhanli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 24 aydır ttnet kullanıyorum.
Vodafone evde internete geçmek istiyorum.

TTnet taahhütüm 1 Ekimde sona erecek.
Nasıl bir yol izlemem gerek?
Teşekkürler.

TTNet i kapatmadan önce Vodafone u arayın. TTNet hattınız aktifken geçiş daha kolay olur

1 Ekimi beklemeni tavsiye ederim hocam, sonra taahhüt bitmeden geçtin diye başına iş çıkarır bu ttnet (sadece yorumum bu yönde bilen arkadaş varsa aydınlatabilir.)

taahhüt bitince internetiniz kapanmaz, normal indirimsiz fiyattan ekim ayına başlamış olursunuz. diyelim ki ekimin 10 unda vodafone bağandı 10 günlük ttnet faturası ödersiniz.

Hocam tahatun dolmasına bir hafta kala TTNET i kapatın kapatın derken devam etmeyecem sürem dolunca kapatın deyin TTNet merkezine gidin sonra Vodafone a gidin ben öyle yapmıştım

Hocam ben de vodafonet kullanıyorum akşam saatlerinde hızı çok düşüyor neredeyse ölüyor bazen hız testi sayfasına bile girmiyor çok yavaşlıyor. Fiyatı uygun diye kullanıyordum yakında tahatüt dolduğu için yeni fiyat teklif ettiler fiyat pahalı geldi ben de yeni bir firma arıyorum.

Arkadaşlar 24 aydır ttnet kullanıyorum.
Vodafone evde internete geçmek istiyorum.

TTnet taahhütüm 1 Ekimde sona erecek.
Nasıl bir yol izlemem gerek?
Teşekkürler.

Hocam ben de vodafonet kullanıyorum akşam saatlerinde hızı çok düşüyor neredeyse ölüyor bazen hız testi sayfasına bile girmiyor çok yavaşlıyor. Fiyatı uygun diye kullanıyordum yakında tahatüt dolduğu için yeni fiyat teklif ettiler fiyat pahalı geldi ben de yeni bir firma arıyorum.

hocam ben Turknet'e geçtim. Geçmeden evvel aradım nasıl olacak diye. Bir evrak yolladılar. O evraka taahhütün bitiş tarihini yazdık telefonda da söyledim. O tarihte gece yarısı taşıma işini başlattılar. Ben hiç uğraşmadım.

Türknet'i düşünürsenin GCM20KQ43LAN kodunu da verirseniz hem size hem bana ilk faturayı ödeyince 1 ay ücretsiz internet veriyorlar. Taahhüt yok.

sakın vodafone geçmeyin... Ben vodafone internet kullandım dondurdum sonra açın dedim açamıyorlar adamların sistemi çökmüş durumda 14 gündür kaç kere aradım açacağız diyorlar açamıyorlar. mobil faturam 100 tl fazla geldi interneti oradan kullandığımdan. şu an telekoma geçmeye çalışıyorum. bana internet sağlayamayan vodafone benden hem fatura ücreti hem cayma bedeli isteyecek. siz siz olun özellikle şu dönemde vodafonedan uzak durun benden tavsiye

Vodafone saha ekibi ve çalışma sistemi çok sıkıntılı örneklerle dolu. Bizzat çevremdekilerden gördüm. Sosyal medyada da çok şikayet var bu konularda. Hat problemi çözme, hat taşıma,müşteri servisine bağlanma (45 dk civarı, ve probleminizi anlayacak müşteri servisi elemanı dahi yok bırakın çözmeyi, sürekli başka bölüme aktarmalar), böyle sorunlar yaşayabilirsiniz.

https://www.sikayetvar.com/vodafone-net/evde-internet

İncelemenizde fayda var.

Vodafone pişmanlıktır! 2 yıllık sözleşmem süresince birçok defa internetim günlerce kesintiye uğradı ücretden düşmesini talep ettim düşmeyşnce tüketici haklarına başvurdum. Sözleşmem bitince de bilgi vermeden en üst fiyattan ücretlendirme yaptılar. Nettimi iptal etmek için 3 kez iptal faksı göndermede ve mail göndermeme rağmen , türlü bahanelerle iptal işlemini geciktirdiler. Bir daha tövbeler olsun.

Ek olarak müşteri temsilcilerinin söylemleri birbiriyle çelişiyor. Durumu iletince de arkadaşımız yanlış bilgi vermiş diye saçma sapan savunmaya geçiyorlar. Kurumsal firmadan ziyade merdiven altı,gecekondu mantığıyla çalışıyorlar.

Geri