Ev internetine ne ödüyorsunuz?

Kodla Büyü
aralık sonunda yeni tahhüt yaptırmıştım 3 yıllık akk yok 24 mb fiber 63 tl
daha önce akk 50 gb 24 mb 59 tl ödüyordum

dsmart aile -sinema ve belgesel paketi + 16 mb limitsiz internet 61 tl ödüyorum. 3. yılımdayım.

Fiyatlar hep yükselmiş. En mantıklı seçenekler ya 56 liraya netspeed, ya 65 liraya türk.net. Türk Net in avantajı 120 TL ye kadar cayma bedelini ödüyor. Yarın Türk Telekom a gidip abonelik iptal başvurusu yapacağım. 2 sene önce öyle bir başvuru yaptığımda arayıp fiyatta indirim yapmışlardı. Belki yine indirirler. İndirmezseler de netspeed ya da Türk.net in 16 mbit sınırsızını seçeceğim sanırım.

60 lira fiber kullanıyorum 2018 hazirandan beri yeni ev olduğunda fiber kullanmak zorundayız. Maalesef başka operatöre geçişde yok.

Sinirsiz dediler türkcell bile çoğu zaman paylaşımın birini kapatıyor.Bilgisayar torrentden indiriyor içeride tvden youtube yayınını kesiyor yada çok yavaşlatıyor.Bu yüzden biz gelişemeyiz kardeşim.

Aralık ayında yeni sözleşme yaptım. TTNET 35 mb hızında sınırsız VDSL.. 73 TL. İki yıllık sabit fiyat

24 mbps 63 tl ttnet
Yalnız gerçekte hız 7-8 civarı ve sürekli donuyor taahhüt bitince türk. Nete geçecem

Son düzenleme:
2015 yılında istanbul beylikdüzünde turkcell fiber kullanıyordum 50 mbps için ödediğim para şuan 16 mbps ödediğim paradan azdı. şimdi de turkcell adsl kullanıyorum ama hiç memnun değilim çüntü türk telekmom altyapıya 1 lira bile ayırmıyor. 25 senelik bakır kablolardan internet kullanmaya uğraşıyoruz. tarife 16 Mbps ama kullanabildiğimiz 5-8 arası

vay be ne fiyatlar. benim tarife 20 gb 4 mbps hız ona bile taahhüt bittiinde 88 tl dediler. şuan 29,75 ödüyorum. 5 gün sonra taahüdüm doluyor kapattıracaağım zaten...

Abonelik iptal formu faxlamıştım Telekom'a. Şimdi aradılar ve beni kaybetmek istemediklerini söylediler. :) ve 16 mbit internete, 67 lira 24 ay sabit fiyat teklif ettiler, ben de kabul ettim. :) Neyse 11 lira indi en azından.

Son düzenleme:
vay be ne fiyatlar. benim tarife 20 gb 4 mbps hız ona bile taahhüt bittiinde 88 tl dediler. şuan 29,75 ödüyorum. 5 gün sonra taahüdüm doluyor kapattıracaağım zaten...
bana gelen teklif 61 tl 8 mb hız ve sınırsız verecekler
ben de aynı fiyata 16 mbit verin dedim. binanız desteklemiyo dediler.. Port meselesi 30 tlye bana satmasa zaten boş kalacak. aynı tenekeden superonline bağladılar ışık hızındaydı (mum ışığı gibi) bu da aynı da en azından 30 tllik bedelin hizmeti bu...

Merhaba arkadaşlar benimde 15 gün içinde ttnet kampanyam bitiyor. Netspeed , turknet iki firmadan birine geçmek istiyorum. Önerisi olan var mı yada kullanan
teşekkürler

24mbps fiber limitsiz internet+ ev telefonu+ ttnet iptv+ sinema kanalları = 70 tl

AKN YOK
TAAHÜT YOK
CAYMA BEDELİ YOK
HIZ DÜŞÜMÜ VS YOK
PORT SORUNU NAKİL SIKINTISI YOK
8 mbit 50 tl.
durunet

91 TL Millenicom 100mbit gerçek sınırsız.
Fiber bağlantınız varsa hiç düşünmeden geçin.
Şöyle bir güzelliği var.

ben yeni geçtim.
Arkadaşını getir kampanyasıyla hem siz hem de arkadaşın bedava 1 ay kazanıyor.

Şu an mesela üye oldunuz ve siz de 12 kişiye davet oluşturabiliyorsunuz.
Bu durumda her 1 kişi 1 ay dolayısıyla 12 kişi için 12 ay ücretsiz faydalanıyorsunuz. Dolayısıyla 91 TL demek biraz zor.
Ayrıca bunun bir de 50mbitlik olanı da var daha uygun fiyata.
Taahhüt de yok.

Benim referans kodum.

Arkadaşını Getir Kampanyası kodu:
1 ay internet hizmeti Millenicom’dan hediye!

F314619C kodu ile beraber 08503330333'u arayarak basvurmanız ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

İstenirse isim: İsa AKYER

Ben 1 aydır Turknet kullanıyorum. Şu an sıkıntısız kullanıyorum.
35 mbps hız.(Ttnet en fazla 25 mbps hız veriyordu buraya) Kota yok. Bazen hızı 35 mbps biraz aşıyor. 76 tl fiyat var. Arkadaşın senden bağlanırsa ikinize de 1 ay bedava.
Davet Kodu:OVD77CP83YNQ

Geri