Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Ev internetine ne ödüyorsunuz?

Konu, 'İnternet Servis Sağlayıcı Sorunları ve Tavsiyeleri' kısmında evcil tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. ragyu

ragyu Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam kodunu kullanarak abone oldum.

oziie bunu beğendi.
  2. hiboz

hiboz Seçkin Üye Seçkin Üye

Evet.

3. baytarım

baytarım Site Gezgini

Merhaba, buda benim arkadaşını getir kodu, buradan bir arkadaşın kodunu kullandım ve bana 1 ay bedava internetten yararlandım.

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 75.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=NIO82GJ13WYX

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: NIO82GJ13WYX

Bağlantı: https://turk.net/p/NIO82GJ13WYX

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

4. memo-x

memo-x Seçkin Üye Seçkin Üye

slm, superonline,vodafone fiber vb. internet kullanan var mı ?
    fiyat, hız yönünden bilgi verebilirse sevinirim.

Ayrıca Turk.net te taahhüt verildiğinde aylık fiyat nedir ? Acaba

5. memo-x

memo-x Seçkin Üye Seçkin Üye

Son fiyatlara göre, evde kullandığınız internet hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim, fiyatlar oldukça yükselmiş,
    hız , fiyat açısından fikirlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.

6. azil48

azil48 Site Gezgini

75 MB Türk net kullanıyorum. 86 TL

35 MB olanı 76 tl idi

memnunum.

7. azil48

azil48 Site Gezgini

Türk nette taahhüt yok. İstediğin zaman çıkabilirsin.

Türk net Ttnet alt yapısını kullanıyor . Ttnet nasılsa orada Türk nette öyle olur. Arkadaşını getir kampanyası ile 1 ay bedava kullanım imkanı var. Diyelim 3 ay kullandınız memnun kalmadınız sorgusuz sualsiz ayrılabiliyorsun. Ttnet en az 27 ay taahhüt istiyor .

dilersen kod verebilirim 1 ay ücretsiz kullanım İçin. İlk fatura ödendikten sonra sizi davet eden de faturasını düzenli ödüyorsa (benim gibi) her iki taraf da 1 er ay ücretsiz kullanım elde eder.

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: JNF59MH56KJX

Bağlantı: https://turk.net/p/JNF59MH56KJX

8. tenten

tenten Süper Üye Süper Üye

Turknet hız testi sonucu sınırsız ve sözleşmesiz. 1000 dk her yöne telefon 75.99 Tl

9. sertokus

sertokus Süper Üye Süper Üye

35 mbps turknet. 76 ₺

10 ₺ daha verir isem 75 mbps 86 ₺ olacak. Ama gerek yok Bana yetiyor da artıyor 35 mbps

Bu arada 4. Yılım. Ttnet 10 larca kez gelin geri diye aradı. Ama diyorum ben bunu kullanıyorum mbps fiyat deyince. Sesi kesiliyor ve sizi rahatsız etmeyelim deyip kapatıyorlar.

76 ₺ değerinde Kod isteyenler buyursun : KIG35CA16QHA

Son düzenleme: 23 Şubat 2020
  10. katafalk

katafalk Seçkin Üye Seçkin Üye

0

Çünkü binada herkese port var bana yok. Yıl 2020...

11. acipinarli

acipinarli Seçkin Üye Seçkin Üye

sözleşme bitince 104 tl fiyat çektiler 24Mbps için. bende 75,99 tl'ye türk.net'e geçtim. hızı 35 Mbps. Ortalama 30'larda hız alıyorum şükür. Türk telekom 35'mbps'yd 120 tl gibi bir fiyat çekmişti. şuan memnunum. güzel çalışıyor. taahhüt derdi de yok. Allah dara düşürmesin inşallah.

4 ayda ücretsiz kullanma hakkı elde ettim. 2 aylık kısmı bitti 2 ay kaldı. mart ve nisanda ücretsiz kullanacağım sonrası 75,99.

1 ay ücretsiz kullanma isteyen olursa GCM20KQ43LAN kodunu vererek abone olabilirler. bana da size de ücretsiz 1 ay gelmiş olur.

12. orhan_uzan

orhan_uzan Site Gezgini

TTNET'in fiber verdiği yerde Türknet fiber bağlantı vermiyor mu? Telefondaki bayan öyle söyledi. Yeni taşındığım binada sadece fiber varmış onu Türknet veremezmiş :confused:

13. the_korsan

the_korsan Site Admin Yetkili Kişi

Fiber altyapı var malesef turknet kullanamiyoruz.
    Superonline 16 mbit 80tl

14. acipinarli

acipinarli Seçkin Üye Seçkin Üye

Birçek kişiden duydum bunu. TTnet ben alt yapıya yatırım yaptım kimseyi ortak etmem politikası izliyor sanırım ama zamanla o da değişecektir. Rekabet kurumu o işe el atar inşallah. Arkadaşlarımda o sebepten ttnet dışında kullanamıyor ve pahalı. Millenicom ttnetin altyapısı olan yerlere bağlantı verebiliyor diye duydum. belki zamanla diğerleri de verecektir.

15. Enddlesss

Enddlesss Seçkin Üye Seçkin Üye

55 TL
    8 MGBT
    AKN Yok!
    Taahhüt Yok!
    Alt yapı sorunu yok!
    Asla hız düşümü yok!
    DuruNet.
    Gerçekten Memnunum.

16. byramdan

byramdan Seçkin Üye Seçkin Üye

17. sahininces

sahininces Seçkin Üye Seçkin Üye

Türk Telekom taahhüdü geçen yıl başlatmıştım bir yıl daha var. 24 mbit 68.5 tl

18. solitary

solitary Aktif Üye

Türknette modem veriyorlar mı? bir de her hangi ttnet altyapısı olsa yeterli mi

19. jrerkan

jrerkan Aktif Üye

Nihayet TTNET'ten kurtularak TurkNet'e geçtim.

75 liraya 35mbit hız dediler ve dedikleri gibi 33Mbit in altına hiç düşmedim, sorun da yaşamadım, zaten ttnet in altyapısını kullanıyor, anca ttnet te sorun varsa sorun olur.

başka birinin referans koduyla abone oldum ve bu ay bedava kullanıyorum,
    bu ay da bir başkası benim referans kodumla abone oldu 1 ay sonra bir daha ücret ödemiycem.

Tavsiyem TurkNet e geçin, ama bir referans koduyla geçin ki hem siz hem kodunu kullandığınız kişi 75 lira kar etsin.
    alttaki linke tıklayarak benim referansımı kullanabilirsiniz. Kod olarak yazarsanız kodum CKP19MI89AWQ

kullanacak olanlar mesajla bilgi verrirse sevinirim.
    https://turk.net/p/CKP19MI89AWQ

Son düzenleme: 24 Şubat 2020
  20. ulubey38

ulubey38 Seçkin Üye Seçkin Üye

tahhut olmadığı için modem yok sanırım. alan arkadaşlar cevaplayabilir mi

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal