Evde Eliptik Bisiklet Kullanan Var mı?

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar eve eliptik bisiklet almayı düşünüyorum evde kullanan arkadaşların tavsiye ve önerilerine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

ilk 1-2 ay kullanırsınız sonra balkonda yer kaplar :D
yürüme bandı alan bir çok arkadaşın durumu bu çünkü.
bekar evi değilse kesinlikle almayın...

Arkadaslar yorumlariniz için tesekkur ederim bir kenarda kalma ihtimaline karşın bende ilk etapta cok fazla para vermek istemiyorum aslında, altis mk 650 var nette 300 tl civari ama işimi görürmu ayrıca 100 kilo ile kullanmak ta sıkıntı olur mu fiyati nerdeyse konseyin bisikleti ile ayni

tomreader2010' Alıntı:
Arkadaşlar eve eliptik bisiklet almayı düşünüyorum evde kullanan arkadaşların tavsiye ve önerilerine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim
Hocam ben de çok araştırarak 9-10 ay önce eleptik bisiklet aldım.

Öncelikle manyetik diskli olmasını öneririm. Diğerleri (kasnağı önde olanlar) kayışlıdır.
İlk aylarda çok hevesli kullanıyorduk. Son zamanlarda (Ramazan ayında) hiç kullanmadık...

Aldığım bisiklet Dynamic 901

Dizzy hocam tesekkur ederim memnunmusunuz tavsiye edermisiniz birde ne kadara aldiniz acaba hocam

tomreader2010' Alıntı:
Dizzy hocam tesekkur ederim memnunmusunuz tavsiye edermisiniz birde ne kadara aldiniz acaba hocam
Güzel ürün. Benim şansızlığıma problem vardı üründe servis gide gele düzeltti.
Gittigidiyordan 499 TL (cihppara hediye ile) almıştım

Şu an satışta değilmiş linkini koyamadım.

İnterspor'un resmi satış dükkanı
Direk kendileri yolluyor.
http://dukkanlar.gittigidiyor.com/SPOR_ALISVERIS/

Diyetisyene gitmiştim.Bana herhangi bir diyet listesi yazmadı(ısrar etmeme rağmen) yediğine içtiğine dikkat et.özellikle aksam belli bir saatten sonra hafif seyler tercih et.sporsuz zayiflamayi dusunuyordan hic ugrasma dedi.oyle kosu bandi alipta sonradan bunu nereye kaldiracagim diyen cok tanidigim oldu. Sevdigin bir sporu yap. Mesela bir saat masa tenisi oynaman,bir gunluk insaat iscisinden daha fazla kalori yaktirir.dedi.

Arkadaslar teşekkür ederim yorumlariniz için exgol hocam kesinlikle katiliyorum futbol voleybol oynasam vaktin nasil geçtiğini anlamam ama suan onlari oynayacak ortam yok,

A+bilisimci' Alıntı:
ergonomik olsun, yoksa dizlerinize zarar verebilirsiniz, tecrübe ile sabit :+1:
koşu bandına göre daha az zararlı oldupu yazıyor nette hocam, birde piyasada deneyeceğim pek model yok nette yorumları okuyup karar vereceğim malesef

Geri