Evlenen tecrübeli arkadaslar fotoğraf albumu

Kodla Büyü

permanganat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar eylülde düğün yapacak inşaallah evlenenler bu düğün albümü nasıl ucuza getirebiliriz fotoğrafçılar 750 den başlayıp 1500 civari para diyorlar fotoğrafları kadar para verilir mı ya zaten zor durumdayım bide bu gelinlik napcaz internetten ucuz bir yer var mı valla uçmuş fiyatlar 1 gün kiraama1000 TL bu ne la millet enayi olunca semer vuran çok oluyor afedersiniz var çözümü olan arkadaşlar su garibana yardim edin be lütfen

hasari' Alıntı:
Şuan fiyat 1000 tl ise ucuz vallah 7 sene önce aynı fiyattı. :D
Yok vallahi 2500 3000 ede varda yazık valla millet bu adam evleniyor bi ben vurayim havasında vermeyin abi öyle gelinliğe 2000 3000 liraverirsek yarı. 5000 yapar bu insafsızlar1 gün kiralicaz ayıp ya valla var mı bildiğiniz bir yer ucuza getirtecegimiz inan fakir fuk araya versem zorumagitmez asla ama böyle keriz yerine koyunca ... Zorunagidiyor insaninnnn

aynenbadi' Alıntı:
sen bu fiyatlara ağlıyorsan ooooo hiç evlenmee :mrgreen:
Hacı fiyatı veririmde adam maliyeti 500 TL olmayan gelinliği bana 1500 TL ye 1 gün kiralıyor e bu adam ayda6 kişiye kiralasa 1. Gelinliği 6*1500:9000 TL eder ulan biz bosuna okumusuz bı fotoğraf ci yada gelinlikci dükkanı açmak yeterdi

permanganat' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
sen bu fiyatlara ağlıyorsan ooooo hiç evlenmee :mrgreen:
Hacı fiyatı veririmde adam maliyeti 500 TL olmayan gelinliği bana 1500 TL ye 1 gün kiralıyor e bu adam ayda6 kişiye kiralasa 1. Gelinliği 6*1500:9000 TL eder ulan biz bosuna okumusuz bı fotoğraf ci yada gelinlikci dükkanı açmak yeterdi
yarın sen de başla bu işe o zaman :mrgreen:
Bu işler öle evlenirken ipe sapa çok para gidiyorrr

permanganat' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Şuan fiyat 1000 tl ise ucuz vallah 7 sene önce aynı fiyattı. :D
Yok vallahi 2500 3000 ede varda yazık valla millet bu adam evleniyor bi ben vurayim havasında vermeyin abi öyle gelinliğe 2000 3000 liraverirsek yarı. 5000 yapar bu insafsızlar1 gün kiralicaz ayıp ya valla var mı bildiğiniz bir yer ucuza getirtecegimiz inan fakir fuk araya versem zorumagitmez asla ama böyle keriz yerine koyunca ... Zorunagidiyor insaninnnn
Haklısın zaten araya verilen para ile 2. bir düğünü rahat yaparsın. Haa kızın yanında çok pazarlık etme adın pintiye çıkar karizman kalmaz. Sonuçta şu da kesinki en pahalısını alsan da kimseyi memnun edemezsin. Anlayacağın aşağıda sakal yukarıda bıyık var 90 derece ile de zor. :D

Re: Ynt: Evlenen tecrübeli arkadaslar fotoğraf albumu

Düğün salonu fiyatları da haftaiçini duymak bile bayıltmaya yetiyor insanı.Haftasonu gece zaten bir memur düğün yapamaz bizim buralarda

Bu belediyeler neden düğün salonu ruhsatı vermekten kaçınır¿
.

Sonra en az 3 çocuk diyorlar.
Bizim Buralarda düğün salonu fiyatları《《《Resmen VURGUN.》》》

Otelde haftasonu gece çerezli düğün=otomobil fiyatı.
Günde 2-3 düğün yapılıyor.Temiz vurgun

Tam düğün kır bahçeli bir salon açsak içinde yemeği çerezi fotoğrafı albümü videosu damatlığı gelinliği gelin arabası limuzini sünnet arabası at arabası [emoji3] davetiyesi vb. Akla gelen herşey olacak. Bize müracaat ettiklerinde 40 bine herşey dahil halledeceğiz işi. Tam organize yani. Yazın 100 düğün yapsak 4 milyon yapar. Birini masraflara çık. Geriye temizinden 3 kalır. Ama işi kurmak için 2-3 milyon lira para gerek. 3 ayda kendini amorti edecek. Kışın 6 ay ertelemeli para bulup 5-10 ortak işe başlasak. Eylül'de istifa dilekçelerini yazıp tamamen düğüncü olsak. Fotoğraf video davetiye ses sistemleri araba süsleme şöförlük hepsini yaparız. Tek şey eksik riske girecek cesaret yok. Tam memuruz.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En ucuzundan öğretmen bir erkeğin hayali.

Gerçeği ise;
Hanım adayı da makul değilse en az % 40 fazlası.Zaten ödeyecek olan evli çift.
Ha bir de hanımın maaşına güvenmeyin.O da giyim, tencere tava perde mutfak gereci ufak tefek mobilya ve belkide kyk borcu ile gelin olacak.
Yani, düğün+2 yıl borç ödeme var.
Ondan sonra da.
Size bilezik çeyrek takanlara devam edersiniz gayri.

mevzuat' Alıntı:
Tam düğün kır bahçeli bir salon açsak içinde yemeği çerezi fotoğrafı albümü videosu damatlığı gelinliği gelin arabası limuzini sünnet arabası at arabası [emoji3] davetiyesi vb. Akla gelen herşey olacak. Bize müracaat ettiklerinde 40 bine herşey dahil halledeceğiz işi. Tam organize yani. Yazın 100 düğün yapsak 4 milyon yapar. Birini masraflara çık. Geriye temizinden 3 kalır. Ama işi kurmak için 2-3 milyon lira para gerek. 3 ayda kendini amorti edecek. Kışın 6 ay ertelemeli para bulup 5-10 ortak işe başlasak. Eylül'de istifa dilekçelerini yazıp tamamen düğüncü olsak. Fotoğraf video davetiye ses sistemleri araba süsleme şöförlük hepsini yaparız. Tek şey eksik riske girecek cesaret yok. Tam memuruz.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O iş o kadar kolaymı?
Belediye izin, ruhsat verirken 50 türlü şey çıkar karşına. 3 ayda 3 milyon en az kazanırsın ama tabiki açabilirsen.

BEN YILLARCA DÜŞÜNÜRÜM. BU DÜĞÜN SALONU İŞİ TEMİZ VE BOL PARA GETİRİYOR. BOŞ ARSA VE UYGUN BİNA DA ÇOK. NEDEN RUHSAT VERMEZLER.
RUHSAT VERSELER HERKES AÇAR. ADIM GİBİ EMİNİM.

Yan sokağımda balo salonu var.
Mayıs ayına haftasonu için kasımdan 10 bin peşin veriyorsun.Günde 2 düğün garanti.Bu da ortalama bir salon.Otel yemekli çerez li değil. 2 çıstak bir zurna 4 saat süreli anlaşma.

Günde 20bin neti var. Temiz.
Yıllık vergisi masrafı hariç 6 milyon eder.
UFFF YENİ GÖRDÜM.SEN DÜĞÜN BAŞINA 40BİN DİYORSUN.Oldu olacak, 2-3 banka temsilcisi koyver oraya düğün kredisi pazarlasınlar müşteriye anahtar teslimi.
Düğün kasko sigortası da yaptırsınlar.Damat kaçar gelin kaza geçirir. Verdikleri para yanmasın sonra.

DESENE BEKARLIK SULTANLIK.

Benim eş çalışmıyor öyle gelinlige 2000 albüme 1500 verirsek evin yolunu sasirriz valla nikah yaptım belediye evlendirme dairesinde hem nikah salonu parası aldılar hemde. Fotograci koymuşlar tanesini 10 TL ye çıkartıyor ne bu aadama CD de ver dedim çektiğin fotoları dedi 300 ama 200 veririm dedim almiyom şimdi o fotoğrafları napacak ya müsait yerine koyacak yada silecek serefsiz almicam tepkinizi koyun gardaslar bu ne ya insanlari kekliyolar bı çocuk geldi yazık daha 20 yasinda falan çocuk belki bı nikah fotosuna 500 falan verdi yanında nisanlisida sağolsun almada demiyo ben almadım esimde destekledi beni almam abi maliyeti 10-15 lira olan şeyi bana200-300 satmaya kalkarsa almam
Bu belediyeler ne hizmet yapar nikah salonunu parayla tuttuk resimleri parayla aliyoz ben paramla evlendikten sonrabu belediye başkanlarını bizi soymalari çin mı seçiyoruz biz

Doğru hocam özellikle foto işi albüm işi tam bedava para. İsteyen çektirir.
Ver bacanağın yada kuzenin eline bir kamera.Sonra Tanesi 3 tl ya bastır daha sonra.
Ben çocuğun mezuniyetinde yeni cd+3 foto ödedim 30 tl.
Ama Yeminle benim çekimleri faha çok beğendiler.Karta bastırsam ağızlar açık kalır.

Düğünler vurgun resmen.

Ucuza kaçtığın ya da eşin yerine senin karar verdiğin her eylem elbet dönüp dolaşıp seni bulacaktır. Merak etme...

Geçmiş olsun gençliğinin en güzel yılları taksit ve borç ödemekle geçecek. Yaşlandığında görüşürüz.

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nosTRa' Alıntı:
Ucuza kaçtığın ya da eşin yerine senin karar verdiğin her eylem elbet dönüp dolaşıp seni bulacaktır. Merak etme...
YUVAYI DİŞİ KUŞ YAPAR.
TABİKİ EŞ KARAR VERECEK.
omd' Alıntı:
Geçmiş olsun gençliğinin en güzel yılları taksit ve borç ödemekle geçecek. Yaşlandığında görüşürüz.
ÖĞRETMEN SE BEKAR KALSIN YANİ.

Acı gerçekler

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu işi kendi imkanlarıyla yapanlar var ya da sokak hayvanlarına yem karşılığındadış çekim vs. öyle birini bulup yaptırabilirsiniz
Tabii eşiniz kabul eder mi orasını bilemem

İnsan hayatta bir kere evlenir. Onda da üçe beşe bakmamak lazım. En güzel günü insanlara zehir etmemek lazım. Hamama giren terler. Kolay değil, düğün albümü için özel mekanlara gidiliyor. Saatlerce çekimler yapılıyor. Albümler düzenleniyor ve basılıyor. E olacak o kadar...

Kadının mantığı: Hayatımda bir kere olacak, en iyi en güzeli olsun.
Erkeğin mantığı: Hayatımda bir kere olacak, ileride unutulup gidecek (ya da bi daha kullanılmayacak) uygunu olsun. :)

Merhaba arkadaşlar eylülde düğün yapacak inşaallah evlenenler bu düğün albümü nasıl ucuza getirebiliriz fotoğrafçılar 750 den başlayıp 1500 civari para diyorlar fotoğrafları kadar para verilir mı ya zaten zor durumdayım bide bu gelinlik napcaz internetten ucuz bir yer var mı valla uçmuş fiyatlar 1 gün kiraama1000 TL bu ne la millet enayi olunca semer vuran çok oluyor afedersiniz var çözümü olan arkadaşlar su garibana yardim edin be lütfen

hocam ben bu yaz 1000 tl ye albümü hallettim. İçinde iki cep albümü, bir büyük albüm,bir poster ve fotoların olduğu usb vardı. size tavsiyem yaşadığınız şehirdeki düğün fotoğrafçılarını netten bulun sonra watsaptan iletişime geçin instadan önceki işlerine de bakabilirsiniz

bir tomar para verirsin ilk ay ne güzelmiş bu fotoğraflar ya der der bakarsın 2. ay evet güzel olmuş 1.yıl sonra ulan ne enayi adammışım bunlara bu kadar para vermişim dersin ve olay orda biter...

Çok takmayın böyle şeylere nasıl olsa vereceksiniz, ha vermeyedebilirsiniz. Ama bi ömür şu lafı duyacaksınız al hani bizim düğün fotomuz pinti herif bi düğün fotomuz bile yok...

Geri