excel sadece bir dosyada çok kasıyor devamlı kum saati çıkyr

Kodla Büyü

mavimali

Aktif Üye
merhaba arkadaşlar excelden anlayanlar cevaplarsa çok sevinirim.excel sadece bir dosyada çok kasıyor hucreleri secerken bile kum saati çıkıyor dosyayı ilk açarken yavaş açıyor içinden öyle cok sayıda formül yok eklentileri devre dışı bıraktım makro devre dışı bıraktım activex devre dışı bıraktım virüs programını kapattım sonuç yok.office 2007 kullanıyorum xp sp3 var isterseniz dosyayı buraya yükleyebilirim.office 2007 kaldırıp kurdum olmadı.daha önceki bilgisayarda dosya canavar gıbı çalışıyormuş dosyada sorun yok bilenler yardımcı olursa sevınırım herkese cok tesekkurler

Sayın hocam, bazı dosyaların içerisinde harici dosyalara bağlantı olabilir. Eğer harici dosyayı bulamazsa o tür bir sonsuz döngüye girebilir.
Eğer özel bir dosya değilse ekleyin, inceleyelim.

office 2013 ile denerseniz hata oluşsa bile bir şekilde çözümünü belli eder hocam

dosyayı xls olarak kaydedip office 2003 açtım gayet hızlı çalıştı.office 2010 denemedim.dosyayı müdür yardımcısına sorayım eklerim hocam çok teşekkürler

Bende de olmuştu.. Bir türlü bulamıyordum. Sonra farkettim ki sayfa renginde yüzlerce şekil çizilmiş. Görünmüyor ama vardı. Hepsini sildim düzeldi.

Geri