excel sayfa koruma şifresi ve vba şifresi kırma

Kodla Büyü

saayees

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Excel sayfa koruma şifresi ve vba şifresi kırma konusunda iyi bir program tavsiyeniz var mı?
Forumda arattım hiçbiri derman olmadı.İlginize teşekkürler.

Forumdakiler işinize yaramadıysa , dosyayı buraya ekleyin belki bir şeyler bulabiliriz.

habib hocam ilginize teşekkürler.
Şu an okuldayım demo sürümü iş görmedi.
Elinizde varsa pm den atabilir misiniz?

Hocam eklediğim arşivde hem 2007-2010 hem de önceki sürümler için şifre açan dosyalar mevcut.
Dosyayı çalıştırdıktan sonra Dosya/Aç menüsüyle şifresini açmak isteğiniz excel dosyasını açınız.
Programın Araçlar menüsüne eklediği Unprotect Sheet ve Unprotect Workbook seçenekleriyle sayfayı ya da çalışma kitabını açabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• PasswordRemover.rar
    31.9 KB · Görüntüleme: 8,252
aradaugrarim' Alıntı:
Hocam eklediğim arşivde hem 2007-2010 hem de önceki sürümler için şifre açan dosyalar mevcut.
Dosyayı çalıştırdıktan sonra Dosya/Aç menüsüyle şifresini açmak isteğiniz excel dosyasını açınız.
Programın Araçlar menüsüne eklediği Unprotect Sheet ve Unprotect Workbook seçenekleriyle sayfayı ya da çalışma kitabını açabilirsiniz.
Teşekkürler hocam

aradaugrarim' Alıntı:

Hocam tşk. İyi oldu bulduğum. Elinize sağlık.

Nedense office 2010 da bahsedilen Araçlar menüsünü göremiyorum?!
Makrolarla ilgili alt menü görünüm menüsünde ve programı çalıştırdığım halde orada da göremiyorum "Unprotect Sheet ve Unprotect Workbook" seçeneklerini.
Haaaa şimdi anladım, sanırım sebebi şu ana kadar gördüğüm milyonuncu kopyala yapıştır yorumu olması galiba!!!
Gerçekten kendisi office 2010 da denemiş ve başarılı olmuş bi arkadaş açıklarsa sevinirim, saygılar...

Passware Kit Professional arkadas atmış onu kuruyorsun
recover file password u şec excel i bul
sana şiflereleri verecek sonra unistall yapmayı unutma pc de ki maillerdeki şiflerini ara ara kayıt yapmaya çalııyor

Geri